Unsplash/Vinicius Wiesehofer

Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 3.8. do 9.8. 2020.

V tomto augustovom týždni si dajte pozor najmä na pečeň, slezinu a brušné orgány. Nemusí sa to prejaviť silnými bolesťami, no môže sa jednať o nejaké náznaky. Sledujte prejavy, vnímajte, po akých jedlách sa necítite dobre. Prečítajte si viac o vitamínoch, pite dosť vody, takisto si aj uvarte čaj určený na problémy s črevami.

Konečne sa viacerým z vás splnia niektoré vaše sny. Je to taká odmena, za neutíchajúce úsilie, ktoré ste vynaložili. Neznamená to však, že sa máte prestať snažiť. Naopak, dbajte na to, aby ste sa cítili dobre, motivovane a takisto pomáhajte aj ostatným pri plnení ich snov.

Tento týždeň vás vzťahy v práci príjemne prekvapia a budú mať veľký vplyv na vašu spokojnosť. Možno sa budete venovať menej práci a viac utužovaniu vzťahov. Nemajte však výčitky. Aj toto je dôležitou súčasťou práce.

Ako to bude s láskou? Možno stretnete naozajstnú lásku, šance na spoznanie spriaznenej duše sú vyššie ako zvyčajne. Zlepšenie pocítia aj dlhodobejšie páry. Neustále oživujte svoju lásku a vzájomnú súhru. Pracujte na tom, aby váš vzťah zdravo napredoval, aby ste sa obaja v ňom cítili dobre.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating