instagram.com/explorerssaurus_

Do „friendzone“ sa nechce dostať žiaden muž. Avšak, niekedy sa tomu nedá vyhnúť a stane sa tak. Takto sa správajú jednotlivé ženy, ktoré muža považujú len za kamaráta a nie za niečo viac.

Baran

Žena v znamení Barana sa správa tak, akoby jej na tom mužovi vôbec nezáležalo. Je ľahostajná a ozýva sa mu len vtedy, keď niečo potrebuje. Ignoruje ho tak dlho, ako sa len dá.

Býk

Táto žena vie, ako sa má správať. Keď niečo chce, hovorí sladké rečičky a muži jej to radi splnia. No ona v nich nevidí nič viac, než kamarátov. Je vypočítavá a rada manipuluje.

Blíženci

Žena v tomto znamení neodpovedá na správy. Ak má nejakého priateľa vo „friendzone“, nechá ho tam. Nepriťahuje ju a nevidí zmysel v tom, aby si spolu písali. Nechce v ňom vyvolať plané nádeje.

Rak

Táto žena nevyvíja žiadne úsilie na to, aby sa s daným kamarátom stretla (preto sa môže stať, že sa nebudú vidieť aj dlhé mesiace). Vie, že ak ju chce, príde on za ňou. Ona ho však nevidí ako potenciálneho partnera, preto je odmeraná a v úzadí.

Lev

Žena v znamení Leva bude kamarátom stále niekoho dohadzovať. Veľmi dobre vie, že ona by s nimi neskončila, ale nechce byť za zlú. Bude robiť všetko pre to, aby boli zaneprázdnení a nemysleli na ňu.

Panna

Táto žena sa bude s kamarátom vo „friendzone“ stále hádať. Dá mu tak najavo, že absolútne nemá záujem a dúfa, že to pochopí. Ak nie, je pripravená ukončiť priateľstvo. Takto to pre ňu nemá zmysel.

Váhy

Žena v tomto znamení bude svojho kamaráta len využívať. Vie, že by s ňou bol rád niečo viac, no ona to tak od začiatku necíti. Avšak – všetko zlé je na niečo dobré. Vďaka tomu spolu zažijú pekné dobrodružstvá, ale nakoniec sa ich cesty rozídu.

Škorpión

Žena Škorpiónka sa danému kamarátovi bude snažiť pomôcť. Bude s ním tráviť veľa času a vysvetlí mu, že oni dvaja by spolu nefungovali. Žena v tomto znamení je dobrá, no pri mužovi musí cítiť niečo extra.

Strelec

Táto žena donesie do života svojho kamaráta len samé problémy. Keď sa do nej zamiluje, zmení sa a všetko bude inak. Prestane ju baviť obyčajné kamarátstvo, preto sa rozhodne s ním trochu zaflirtovať. Neuvedomí si, že mu len zlomí srdce.

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca sa so svojom kamarátom porozpráva a spolu dôjdu k tomu, že by sa nemali ďalej baviť. Mali by prestať skôr, než bude neskoro. Znamenie Kozorožec nie je vhodné na takéto typy vzťahov, preto sa mu vyhýba.

Vodnár

Táto žena povie svojmu kamarátovi, že ho má rada iba ako brata. Nemusí za tým hľadať nič viac. Zostane sklamaný, pretože tu pre ňu vždy bol a myslel si, že by to mohlo fungovať. Vodnárka mu nechce klamať, no ona k nemu nič necíti (len bratskú lásku).

Ryby

Žena v znamení Ryby bude pri svojom kamarátovi veľmi citlivá, pretože jej nezáleží na tom, čo si myslí. Bude svoje pocity vyjadrovať otvorene a nebude mať problém mu na rovinu povedať, čo si myslí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy