Problémy v posteli

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tak, ako aj v rôznych životných oblastiach, tak aj za dverami spálne existujú isté „štandardy“, ktorým sa každý z nás snaží nejakým spôsobom podriaďovať. Svoj intímny život podľa nich dokonca aj hodnotíme a ak takto nevyzerá, tak ho považujeme za zlý a myslíme si, že máme problémy v posteli. Sú to však len mýty a nikdy by si nemala zabúdať, že milovanie dvoch je veľmi individuálne.

Tieto 3 „problémy“ v posteli sú v skutočnosti úplne bežné a normálne.

Milovanie nie je pravidelné

Názor, že „v normálnom vzťahu sa musíte každý deň milovať“ je, bohužiaľ, v dnešnej dobe veľmi zaužívaný. A to natoľko, že pokiaľ to tak nie je, tak si môžeš myslieť, že je niekde problém a neklape vám to. Vôbec to tak nie je a nemali by ste sa tým riadiť.

Každý z nás má inú potrebu a chuť na milovanie, niekto toho chce viac a niekto menej. Niekto to naozaj chce mať každý deň a niekomu stačí aj raz za týždeň. A je to úplne v poriadku, pretože každý sme iný. Všetko je o vzájomnej dohode s partnerom a pokiaľ to vám dvom vyhovuje raz do týždňa, tak v tom žiadny problém nie je.

Nemáte náladu alebo chuť

Ďalšia vec, ktorú ľudia v intímnom živote párov považujú za problém. Aj keď v skutočnosti to nič také nie je. Sme živé ľudské bytosti, ktoré môžu mať zlú náladu, môže nás potrápiť únava, veľa práce, stres a podobne. Pokiaľ ty alebo tvoj partner nemáte chuť na posteľné radovánky kvôli jednému z vyššie spomenutých dôvodov alebo máte jednoducho prirodzené nízke libido, netreba to považovať za niečo problémové.

U teba nedochádza k vyvrcholeniu

Táto téma trápi väčšinu žien, ale nie vždy môžeme vyslovené hovoriť o nejakom probléme. Či už z tvojej strany alebo zo strany partnera. Veľakrát sa stane, že si jednoducho musíte na seba ešte viac zvyknúť a spoločnými silami a len praxou zistiť, ako to máš rada a ako to je pre teba príjemné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating