Nefunguje to v posteli

Občas sa stane, že napriek tomu, že sa s partnerom milujete, v posteli vám to jednoducho nefunguje. Mrzí vás to, ale, bohužiaľ, nejde to aj tak. Podľa týchto 3 znakov zistíš, že si s partnerom v s*xe jednoducho nesedíte.

Iná chuť na s*x

Asi pre teba nebude novinkou to, že každý z nás má inú chuť na milovanie. Niekto toho chce menej, niekto chce viac. A to, že tvoríte spolu pár, ešte neznamená, že to musíte mať rovnako. Je ťažké pochopiť, prečo to tvoj partner chce viac ako ty alebo naopak a niekedy to môžeš brať príliš osobne.

Je dôležite vedieť sa o tom s partnerom porozprávať a uistiť sa v tom, že “nemám chuť na teba” a “nemám chuť na častý s*x” vôbec nie je to isté a že si stále milovaná a chcená.

Nestaráte sa o komfort toho druhého

Pokiaľ tvojmu partnerovi záleží len na tom, aby počas milovania dosiahol vyvrcholenia hlavne on a všetko ostatné ho už nezaujíma, pravdepodobne vám to v posteli fungovať nebude. To isté platí aj v prípade, keď sa počas s*xu staráš len o seba. Kazí to nielen intímny vzťah, ale aj celkovo blízkosť a dôveru medzi vami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vaše fantázie sú odlišné

Ty to máš rada nežnejšie, on tvrdšie. Ty miluješ prezliekať sa do pikantných kostýmov, jeho to však vôbec nedokáže vzrušiť. Máte skrátka iné fantázie a chute a niet sa čomu čudovať, že potom vám to v posteli nefunguje. Skúste sa o tom otvorene porozprávať a pokúsiť sa nájsť nejaké spoločné fantázie, ktoré by ste mohli urobiť realitou. Ak také nemáte, skúste vymyslieť niečo nové, čo dokáže vzrušiť vás oboch.

Chceš oživiť svoj intímny život? V tomto našom kvíze zistíš, čo by si pre to mala urobiť a aké novinky by si mohla vyskúšať v posteli, aby ste si to s partnerom poriadne užili.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating