instagram.com/g.bar.ba

My v odzadu milujeme krásu. Sme inšpiráciou pre mladé ženy v každom smere, a v našej BEAUTY sekcii chceme prinášať vždy len najnovšie trendy a tie najlepšie rady. Napríklad aj tipy na miesta, na ktorých, nás ženy, dokonale hýčkajú. 

Nie je nič lepšie ako sa nechať rozmaznávať a vložiť svoj vzhľad do rúk odborníkov. Priznajme si to, každej občas dobre padne, ak si nechá upraviť vlasy či make-up profesionálom. Nezáleží na tom, či sa chystáme na nejakú udalosť, alebo sa len chceme cítiť krajšie. Výsledok je, že s pocitom ženskosti sa cítime aj sebavedomejšie. A áno, páči sa nám, ak sa o nás niekto postará.

Ale ako si vybrať ten správny salón? A čo všetko v beauty salónoch ponúkajú? Na to sa pozrieme v našej novej video rubrike, v ktorej sa budeme venovať vždy jednému vybranému salónu. Vďaka týmto videorecenziám si tak môžeš pozrieť, ako to v danom beauty salóne vyzerá, kto v ňom pracuje a najmä, aké služby ponúkajú a čo všetko nimi dokážu vykúzliť.

Ako prvý sme vyslali našu moderátorku Zuzku otestovať bratislavský G.bar, ktorý môžeš poznať zo sociálnych sietí. Pozri sa, ako to u nich vyzerá a ako sa o Zuzku postarali! Tak čo, už plánuješ návštevu tiež?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty