Bagárovej ex v šou Ruža pre nevestu?

Uvidíme expartnera speváčky Moniky Bagárovej v českej verzii šou Ruža pre nevestu? Vyjadril sa k tomu v podcaste Televízie Óčko – O BLACK TALK, ktorý je dostupný na YouTube. Chcela by si v súťaži bojovať o tohto fešáka? Jeho partnerka by ale asi veľmi nadšená nebola.

Uvidíme Bena Cristovaa v českej verzii šou Ruža pre nevestu?

Monika Bagárová je momentálne šťastná po boku podnikateľa Lea. Ešte predtým však randila s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, ktorému porodila dcérku Rumiu.

Pár rokov predtým, keď Monika súťažila v SuperStar, stretla tam Bena Cristovaa a chvíľu randila aj s ním. Zdá sa však, že aj on je v súčasnosti šťastne zadaný.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Cristovao (@bennycristo)

Prednedávnom totiž uniklo video, na ktorom sa bozkáva so známou Češkou Dominique Alagiou, ktorá je ale od neho o vyše 10 rokov mladšia. Doteraz však vzťah nepotvrdili, ani nevyvrátili, no svoje súkromie veľmi nechcú komentovať.

Ak teda v tajnosti tvoria pár, známa influencerka asi nebude veľmi nadšená, keď uvidí podcast O BLACK TALK, kde bol hosťom práve Ben. Moderátorku totiž zaujímalo, či by išiel do nejakej reality šou.

„Muselo by to pre mňa asi byť niečo, čo mi dáva zmysel. Muselo by to byť niečo vtipné, musela by to byť nejaká moja recesia. Asi by som tam bol ako hosť. Nemám za potreby niekde tráviť pol roka alebo ja neviem ako dlho tam sú tí ľudia,“ zasmial sa Ben.

Moderátorka mu potom dala na výber medzi šou Ruža pre nevestu a Survivor. Keďže však známy český spevák Ružu pre nevestu nevidel, moderátorka mu vysvetlila podstatu tejto súťaže. Že o jedného muža tam bojuje 18 žien. „Okej, kedy sa tam dá prihlásiť?“ zažartoval s tým, že to by určite bolo veľmi vtipné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa O BLACK (@o.black.tv)

„Tak asi by som išiel do Ruže pre nevestu,“ priznal Ben a dodal, že Survivoru veľmi nerozumie. „Ale tá Ruža pre nevestu, to si ma teraz zabila. To je super,“ zasmial sa ešte.

Zdroj: YouTube/ÓČKO

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News