Aktivity

V dlhodobom vzťahu je veľmi ľahké padnúť do stereotypu a zabehnutých koľají. To však vzťahu neprospieva. Aj napriek tomu, že niekto má rád usporiadanosť a presne rozdelené aktivity, niektoré je občas dobré si spríjemniť. Hľadať inšpiráciu nemusíš ďaleko, ani vymýšľať nové prekvapenia, stačí, ak zabehnuté aktivity premeníte na príjemný spoločný čas. Úlohy, ktoré je potrebné splniť prejdú rýchlejšie a nebudú tak nudné.

Upratovanie a varenie sú niekedy pomerne nudnými aktivitami, ktoré sa vzťahujú len na jedného člena domácnosti. Okoreniť si svoj vzťah a aj tieto úlohy však môžete urobiť naraz. Využijete tak spoločný čas, rýchlejšie vám zbehne robota a spevníte vašu lásku. Pretože pomoc v náročných úlohách je niekedy viac ako tisíc ruží.

Varenie

Varenie je dokonalá aktivita na spoluprácu a vybudovanie si kamarátstva, ktoré do vzťahu zaručene patrí. Spoločnými silami pripravíte pokrm, zabavíte sa, porozprávate sa a zblížite sa aj po intímnej stránke. Varenie totižto môže prerásť aj to dotykov či bozkov.

Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok a práve preto je toto ten správny spôsob, ako do vzťahu priniesť novú iskru. Okrem miešania polievky, tak spolu vymyslite aj nejaký chutný recept. Spojte ingrediencie, spolu krájate, zabávajte sa a možno vytvoríte vašu novú tradíciu.

spoločné varenie
zdroj: unsplash/Jason Briscoe

Upratovanie

Najotravnejšia a najnudnejšia aktivita pre väčšinu ľudí, ktorí bývajú sami. Do upratovania nás stále nútila mamka, aby v dome bolo čisto. Dnes musíš upratovať sama a niekedy to poriadne čistenie bytu či domu trvá aj celý deň.

Do práce však môžeš zapojiť aj svoju polovičku. Urobte si spoločný deň upratovania. Zabavte sa, pustite si hudbu, zatancujte si. Keď si rovnomerne rozdelíte robotu, oveľa skôr ju zvládnete. No nezabudni, že keď on pomáha s upratovaním vášho domova, ty mu pomôž s upratovaním garáže, to uvidíš koľko srandy a zaujímavých vecí sa dozvieš.

Jazda autom

Vytvorte si spoločnú tradíciu v aute. Jazda autom nemusí byť len o tom, dostať sa z bodu A do bodu B, ale aj príjemne strávený spoločný čas. Hádanie piesní, interpretov, slovné hry ako autobus či meno, mesto, zviera, vec. V aute je najlepšie komunikovať, rozprávať sa. Nie o problémoch, nie o dôležitých rozhodnutiach, ale len tak, ako kamaráti. Cesta vám zbehne o čosi rýchlejšie, šofér nezaspí a ticho nahradí smiech a kopec lásky.

pár v aute
zdroj: pexels/Ольга Солодилова

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating