Píšeš si s niekým, no nevieš, či ťa chce? Z niektorých správ sa dá veľmi ľahko vyčítať, či dotyčný javí nejaké city. Ak sa k tebe správa podľa týchto 4 bodov, nepáčiš sa mu a nemá záujem o žiaden vzťah.

Láska sa nedá vynútiť, takže ak k tebe niekto neprechováva city, nikdy ho k tomu nedotlačíš! Dá sa však zamilovať aj cez internet? Na túto otázku ti odpovie priamo psychologička po kliknutí SEM.

Odpovie raz za deň

Pamätaj, nikto nie je tak zaneprázdnený, aby si nenašiel aspoň chvíľu času na to, aby ti odpísal. Ak ti odpovie raz za deň, robí to preto, že to tak cíti, a teda o teba nemá záujem.

Možno ti týmto neskorým odpisovaním naznačuje, že o teba nemá záujem a chce, aby si si to uvedomila prostredníctvom takéhoto správania. Možno máš zmiešané pocity a nie si si istá ani tým, čo cítiš ty sama. V TOMTO článku nájdeš 4 znaky, že si sa doňho zamilovala.

Nemá záujem
zdroj: Pexels/Mikhail Nilov

Neiniciuje stretnutie

Niektorí chlapi nie sú tak často na mobile ako my ženy, a teda je tam aj pravdepodobnosť, že ti neodpisuje preto, že ho skutočne nepoužíva až tak často. Skús ho pozvať na rande a ak odmietne aj to, nechce ťa a jednoznačne nemá záujem.

Odpovedá pár slovami

Všimla si si, že väčšinou píšeš dlhé správy práve ty? Muž, ktorý o ženu nejaví záujem, to dokáže dať hneď najavo. Ak ti odpisuje len krátkymi odpoveďami, nezaujímaš ho, a teda ani tvoje „výlevy“. Niekedy je veľmi ťažké vyrovnať sa s pravdou, avšak iné riešenie neexistuje.

Nemá záujem
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Väčšinou píšeš prvá

Aj napriek tomu, že ti niekedy neodpisuje, snažíš sa mu pripomenúť formou videa či fotografie. Ak ti neodpisuje, nechce si s tebou písať a aj jeho správy chodia raz za deň a niekedy ani to. V živote nemôžeme dostať všetko, po čom túžime, no môžeme dostať všetko, čo si zaslúžime.

Každá z nás si zaslúži muža, ktorý si ju bude vážiť a rešpektovať vo všetkých smeroch. Nestrácaj čas a energiu na niekoho, koho ani nezaujíma, aký si mala deň. Jednoducho sa zmier s tým, že ho nezaujímaš. Pravého partnera spoznáš podľa toho, že sa k tebe bude správať ako k princeznej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating