Pár na rande
Pexels/Vlada Karpovich

Láska sa neskrýva len vo fráze „milujem ťa“. Dá sa vyjadriť mnohými spôsobmi, ktoré niekedy znamenajú viac než samotné slová. Tieto signály ti prezradia, že tvoj partner ťa miluje, aj keď ti to ešte nepovedal.

Stará sa o teba

Prvý a veľmi podstatný znak je ten, že sa o teba priateľ stará. Kto by sa nezištne staral o ženu, s ktorou nemá istotu, či to vydrží? Len muž, ktorý ju skutočne ľúbi.

Ak ťa prikryje dekou na gauči, ak ti donesie počas choroby polievku, ak sa zaujíma o tvoj život, ak nemá problém kúpiť tampóny alebo vložky, ak ti donesie tvoje obľúbené koláče z obchodu, ak ti vyžehlí alebo vyfénuje vlasy, a ak urobí milión iných drobností, môžeš si byť istá, že k tebe prechováva city.

Muž bozkáva ženu na ruku
zdroj: Pexels/Taha Samet Arslan

Robí niečo, čo ešte so žiadnou nerobil

Tvoj partner ťa miluje aj vtedy, keď s tebou robí niečo, čo ešte nikdy predtým nerobil. Môžu to byť nepatrné skutky, ktoré o ňom prezradia, že mu na tebe záleží viac, než si dokáže pripustiť.

Hoci ti slovne nemusí povedať, že ťa miluje, jeho skutky to urobia za neho. Už aj to, že s tebou počíta v blízkej budúcnosti, je znak toho, že ťa má rád.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating