vo vzťahu nešťastný

Keď je niekto vo vzťahu nešťastný, tak to nikdy nie je dobré znamenie. Je však veľmi ťažké odhaliť to včas, pretože väčšinou sú to len maličkosti, ktoré sa postupne nahromadia, až vypukne vážna hádka, ktorá najčastejšie končí rozchodom.

Pomerne často sa stáva, že sa dvaja milujúci ľudia časom menia na tých, z ktorých je jeden vo vzťahu nešťastný. Z rozhovorov sa stávajú len nútené dialógy a z bozkov iba smajlíky na Facebooku. Vtedy vieš, že už je neskoro a blíži sa rozchod.

vo vzťahu nešťastný
zdroj: Pixabay/RondellMelling

Ak sa chceš vyvarovať týmto veciam, či zachrániť a zlepšiť váš vzťah, začni si všímať aj tie najmenšie detaily, ktoré sa u vás doma dejú. Týchto 10 vecí ti napovie, že tvoj muž už viac nie je šťastný a hrozí vám koniec.

Ako zistíš, že tvoj muž nie je šťastný?

Vzďaľuje sa ti

Pomaly, ale isto sa dostávate do toho štádia, že už sa vidíte iba vtedy, keď je to nutné. Začína si brať služby v práci navyše alebo si našiel nové hobby, len aby nemusel byť doma. Už ani len spoločné sledovanie televízie viac nie je to, čo predtým.

Už tam nie je iskra

Samozrejme, že láska sa dá vyjadriť aj inak, ako len intimitou alebo milovaním každú noc. No keď ste v štádiu, v ktorom už iba snívate o niečom takom, už je zle. A určite už aj sama tušíš, že iskra, ktorá bola medzi vami, tam viac nie je.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating