O ženách sa hovorí, že si podvedome hľadajú partnera, ktorý sa podobá ich otcovi. V niektorých prípadoch to môže byť pravda, no na svete existuje veľa typov mužov. Týmto by si sa mala vyhýbať, pretože ťa pripravia o všetko. Taktiež ťa dokážu psychicky vyčerpať.

Ten, ktorý je sebecký

Najtypickejší príklad muža, ktorý ťa pripraví o všetko. Keď je muž sebecký, nedíva sa na to, čo chceš ty. Vidí iba seba a chce dobre iba sebe. Nezaujímaš ho, nechce s tebou tráviť veľa času a je na teba dobrý iba vtedy, keď mu to vyhovuje.

Ten, ktorý je narcistický

Muž, ktorý sa navonok prejavuje ako „narcis“, nie je pre teba dobrý. Znamená to, že aj napriek tomu, ako o sebe hovorí, že je dokonalý a najlepší, vnútri to tak nevníma. Takýto muž si to bude dokazovať na tebe a môže ťa aj týrať. Vzťah s narcisom nie je zdravý.

Ten, ktorý nemá vlastné peniaze

Samozrejme, vo vzťahu nejde o materiálne veci, ale o lásku. No peniaze sú vo svete dôležité a keď budeš vo vzťahu s mužom, ktorý ich nemá, zničí ťa to. Rovnako ako žena, aj muž by si mal vedieť za seba zaplatiť a vo väčšine prípadov by sa mal vedieť postarať o vzťah a neskôr aj o rodinu.

Ten, ktorý si necháva otvorené zadné dvierka

Tento muž patrí medzi najhoršie typy, pretože pri ňom vôbec nevieš, ako na tom si. Nepovie ti priame „ľúbim ťa“, ani „chcem s tebou budúcnosť“, alebo „poďme sa niekam posunúť“. Necháva si otvorené zadné dvierka na to, keby prišiel niekto lepší. Tento muž ťa nikdy nebude milovať úprimne.

Ten, ktorý ťa chce iba na jedno

Muž, ktorý si z teba chce urobiť jednorazovú záležitosť, nie je dobrý muž. V tom najlepšom prípade sa to stane iba raz a viac sa neozve. No v tom druhom prípade sa bude vracať vždy, keď bude mať na teba chuť. Napriek tomu, že sa to môže niekomu zdať malicherné, po tomto mužovi sa budeš cítiť zle a využito.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.