Svadba sa blíži

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa žena zaľúbi, už sa vidí v bielych šatách pred oltárom. S mužmi to však také ľahké nie je a na ten vysnívaný prsteň si občas musíme pekne dlho počkať. No to, že svadba behá po rozume už aj tvojmu drahému, sa dá veľmi ľahko odhaliť.

Stačí, ak si všimneš, či na neho platia nasledujúce 3 body. Tie sú totiž jasným znakom, že váš vzťah berie vážne a chce ťa mať po svojom boku aj v budúcnosti. Svadba je tak podľa neho logickým krokom vpred.

To slovo vyslovil sám od seba

Už len vysloviť slovo „svadba“ je pre mnohých mužov niečo hrôzostrašné. Kým si nie sú svojou partnerkou istí, radšej sú ticho, aby nedávali zbytočné nádeje. Akoby sa báli, že si to ešte privolajú a ako dobre vieme, veľké záväzky ich desia. No ak sa ten tvoj už nespráva ako tínedžer a o tejto téme sa vie v pohode baviť, zrejme už sám premýšľal nad tým, kedy to príde.

Hovorí o plánoch na roky vopred

Už to nie je len o tom, čo budete robiť cez víkend, alebo kam pôjdete na dovolenku o 2 mesiace. S ním sa už dokážeš rozprávať aj o vážnych plánoch do budúcna, ktoré by sa mohli splniť až o niekoľko rokov.

A nie len to. On sám rieši, ako to môže časom medzi vami fungovať, aké má predstavy o bývaní, rodine či snoch, ktoré si vyžadujú istý čas. Keď hovorí o tom, čo bude, nevynecháva ťa zo svojich vízií.

Svadba je pre neho témou na žarty

Chlapi občas zakrývajú vážne témy pod humornú stránku. Namiesto toho, aby ti povedal, že je svadba v pláne, „rýpe“ do teba poznámkami, ktoré sa týkajú vecí okolo nej. Ty si možno myslíš, že si robí srandu, on ti však už naznačuje, že niečo chystá. Nuž, niekedy sú chlapi naozaj ako deti v škôlke.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating