ako zbaliť muža

Muži sú rovnako citlivé stvorenia ako ženy, a teda aj oni môžu mať niekedy nechuť voči láske. Ak si takého stretla chlapa, páči sa ti, ale nevieš, ako zbaliť muža so zlomeným srdcom, vyskúšaj týchto 5 vecí.

Chlapa dokážeš očariť aj napriek tomu, že mu bolo ublížené a neverí na lásku, ale priprav sa na to, že to bude o niečo ťažšie.

Neklam ho a buď vo všetkom úprimná

Pamätaj, ak sa dotyčný už raz sklamal, zrejme to musela byť bolestivá skúsenosť. Dávaj si preto pozor, aby si pri ňom neklamala a nevymýšľala si hlúposti, pretože ho len odplašíš. S človek, ktorý mal zlomené srdce, si na tenkom ľade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Netlač ho do vzťahu

Muži, ktorí neveria na lásku, sa zvyčajne nehrnú do vzťahu, avšak môžu ťa lanáriť na kamarátstvo s výhodami. Pokiaľ cítiš, že je to dobrý chlap, vyskúšaj také kamarátstvo a neskôr sa s ním porozprávaj o vašej budúcnosti. Máš pocit, že sa dotyčný nevie vyrovnať s minulosťou? V našom článku TU nájdeš 6 krokov, ktorými mu pomôžeš vyrovnať sa s chybami.

Podporuj ho ako kamarátka

Podporovať ho môžeš aj bez toho, aby si bola vo vzťahu. Jednoducho mu ukáž, že ti záleží na tom, ako sa cíti, avšak netlač zbytočne na pílu a všetko rob skôr z kamarátskeho hľadiska, aby si ho neodplašila. Neskôr to vďaka tomu môže prerásť aj do lásky.

Ukáž mu, že si iná ako jeho bývalé partnerky

Niektoré ženy nevedia, ako správne milovať mužov a prejavovať im lásku, avšak ty mu môžeš ukázať pravý opak. Ukáž mu, že si iná ako jeho bývalé partnerky a daj mu najavo, že nie každá žena je rovnaká.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nenechaj sa odradiť

Niekedy budeš mať pocit, že sa mu nepáčiš alebo že ťa nemiluje. Ako zbaliť muža, ktorý už neverí na lásku, a odháňa takmer každú ženu? Jednoducho sa nevtieraj, ale nedaj sa ani tak ľahko odradiť. Buď mu oporou a vždy nablízku.

Ak si chceš získať srdce muža, ktorý už neverí na lásku, nebude to jednoduché, ale ani nemožné. To najdôležitejšie, čo budeš potrebovať, je vytrvalosť a odhodlanosť. Pamätaj, ak niekto chce, dokáže opäť veriť a otvoriť sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating