Ako byť prirodzená a trendy

Leto je už jednou nohou tu a ty sa možno zamýšľaš, ako byť vyzerať prirodzená a trendy zároveň. Teraz sa totiž možno budeš menej maľovať, pretože si zistila, že mať na sebe kopec make-upu v horúčavách sa vôbec nevyplatí.

Hoci toto leto má byť o farbách a výstredných make-upoch, ty možno na takéto veci nie si a skôr si zástanca prirodzenosti. Aj tá je v posledných rokoch veľmi obľúbená. Dáme ti zopár tipov, ako byť prirodzená a trendy zároveň.

Minimalistický make-up

Počas leta by si sa aj tak mala maľovať minimálne. Svieži a prirodzený vzhľad dosiahneš len pomocou minimálneho množstva šminiek na tvári. Aj podľa vizážistky by si sa mala v lete maľovať v jemných tónoch. TIETO tipy musíš vyskúšať.

Ako byť prirodzená a trendy
zdroj: Unsplash/amirakbari

V letných horúčavách stačí použiť ľahký make-up, primer a jemný korektor na zakrytie nedokonalostí pod očami. Nezabudni na jemný rozjasňovač a odtiene rúžu a očných tieňov.

Pohrávaj sa s očnými tieňmi

Predošlým bodom budeme pokračovať aj v tomto. V jemných tónoch by sa malo niesť tvoje líčenie aj na očiach. Skús zaexperimentovať s neutrálnymi odtieňmi a používaj skôr pastelové farby, aby na tvojich očiach v tomto teplom počasí nepôsobili prehnane.

Nepreháňaj to ani s nanášaním veľkého množstva špirály či s umelými mihalnicami. Vyskúšaj skôr minimalistický a svieži vzhľad. Len tak budeš vyzerať prirodzená a trendy zároveň.

Ako byť prirodzená a trendy
zdroj: Unsplash/marisa_harris

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty