Šou Ruža pre nevestu 2

Ako vyzerala Dolli zo šou Ruža pre nevestu 2 pred všetkými úpravami? Jej fotky spred 10 rokov nájdeš na Facebooku, no aj v našej FOTOGALÉRII pod článkom. Neuveríš, ako veľmi sa zmenila.

Dolli v druhej sérii šou Ruža pre nevestu patrí k najvýraznejším súťažiacim. A to najmä tým, ako vyzerá. Hoci sme ju mohli vidieť už v obľúbenej relácii Farma 6, odvtedy sa veľmi zmenila.

„Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát. Okrem toho nemám na sebe nič iné vylepšené – ak nerátam botox,“ povedala Markíze ešte pred začiatkom vysielania šou Ruža pre nevestu 2.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Prednedávnom dokonca vyšlo najavo, že Dolli má syna, k čomu sa už priznala aj samotnému Radkovi. Šokovalo ho to, no jej úprimnosť ocenil ružou, ktorú jej daroval ešte pred ceremoniálom.

Ako vyzerala Dolli zo šou Ruža pre nevestu 2 pred úpravami?

Ako si si možno všimla aj ty, fanúšikovia Dolli v komentároch na sociálnych sieťach veľmi kritizujú za jej vzhľad. Pred desiatimi rokmi však vyzerala úplne inak. Vtedy ešte na sebe zrejme nemala nič vylepšené a dokonca sa objavila aj v súťaži krásy. Jej súperkou tam ale bola ďalšia exfarmárka. Neuveríš, ktorá.

Keď si Dolline fotky, ktoré zverejnila na Facebooku, prescrolluješ na úplný koniec, uvidíš, ako vyzerala. Ukážeme ti to aj v našej FOTOGALÉRII. Tej premene nebudeš chcieť uveriť. Pozri, ako sa Dolli neuveriteľne zmenila.

Tak čo, kedy to Dolli podľa teba svedčalo viac? Teraz alebo pred 10 rokmi?

Zdroj: Facebook/Nicoleta Dolli Kortis

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News