Silvester a Nový rok

Budeš vystrájať alebo stráviš príjemný Silvester v kruhu rodiny? Budeš sa chcieť opiť a zabudnúť na rok 2022 či Nový rok budeš odpočítavať v teplom objatí partnera? Predpovieme ti, ako stráviš posledné chvíle starého roka podľa znamenia.

Niekto prežije toho najlepšieho Silvestra v živote. Jedno znamenie ho však zničí svojim priateľom či rodine. Iné sa bude tešiť z príjemnej správy. Patríš medzi šťastlivcov či smoliarov?

Aký ťa čaká Silvester a Nový rok podľa znamenia?

Baran

Pre Barana bude Silvester a Nový rok veľmi úspešným. A to v oblasti lásky. Už náš nedávny článok ti hovoril, že o polnoci pobozkáš svoju novú polovičku. Ak si ju nedostala už pod stromček, prísť môže práve 31. O polnoci budeš bozkávať niekoho, z koho sa ti podlomia kolená.

Býk

Tvoj Silvester bude veľmi vydarený. Hoci si budeš myslieť, že ho stráviš doma na pohovke s rodičmi, priatelia ťa nahovoria na novoročnú párty u niekoho doma, kde sa fantasticky zabavíš.

novoročná párty
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Blíženci

Patríš medzi znamenia, ktorým sa v decembri darí vo všetkom, čoho sa chytíš. Silvester stráviš s ľuďmi, ktorých máš rada a práve preto ti bude jedno, kde budete. Bude to deň plný zábavy a príjemnej atmosféry.

Rak

Možno v to už ani neveríš, no teba čaká Silvester a Nový rok na chate. Myslela si, že už nie je nič voľné? Práve naopak! Počas týchto dní sa ti ozve niekto, kto vám s kamarátmi totálne zmení plány a vy sa môžete začať baliť. Nezabudni na stolové hry, počas ktorých sa poriadne zasmejete.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy