instagram.com/laurralucie

Aj keď prišla jar a počasie sa začína zlepšovať, veľa z nás si potrebuje oddýchnuť a dopriať pár dní relaxu. Patríš aj ty medzi znamenia, ktoré potrebujú vypnúť? Vstúpila si do nového týždňa a nevieš, čo ťa čaká?

Toto je veľký horoskop pre všetky znamenia zverokruhu s predpoveďami na nasledujúce dni. Pozri, čo ťa stretne a neminie práve od 22. 3. do 28. 3. 2021.

Ryby

Celý tento mesiac patrí rybám a tak isto ti bude patriť aj tento týždeň. S ľahkosťou zvládneš všetky kariérne alebo školské výzvy, ktoré ťa čakajú. Tým, že ti všetko pôjde ako po masle, zvyšný čas by si mala venovať rodine a svojim koníčkom.

Vodnár

Tento týždeň ti bude plynúť rýchlejšie ako inokedy. Všetko pôjde po starom a nečakajú ťa žiadne novinky. Tento stereotyp ti však môže pokaziť pracovná atmosféra. Budeš musieť objasniť niekoľko svojich krokov, pretože ťa mnoho tvojich kolegov, spolužiakov alebo aj rodina nechápe a tvoje zmýšľanie im môže pripadať rýchle.

Kozorožec

Tvoje zaujímavé nápady, projekty a kreativitu využi vo svoj prospech a konečne vystúp z komfortnej zóny. Daj na svoju intuíciu a tento týždeň by si vďaka tomu mohla získať zaujímavú ponuku. Vo vzťahu môže nastať tichá domácnosť a kompromis nebude bohužiaľ možný, preto ťa čaká ťažké rozhodovanie.

Strelec

Vieš, čo chceš a ideš si za tým. Si strela či je zima alebo leto, daj si však pozor na “protihráčov”, ktorých môžeš svojou ctižiadostivosťou potopiť. Tí, ktorí sú na tvojej strane budú mať výbornú náladu a ty sa ňou nakazíš tiež. Potrebuješ sa viac usmievať na svet. Partner bude nadšený tvojou cieľavedomosťou. Zapoj ho do svojich projektov a nápadov a vytvorte si niečo spoločné. Posilní to vaše puto, budete vnímať jeden druhého a naučí vás to spolupracovať.

Panna

Udržuj sa v stereotype, ktorý si si nastavila. Vytvor si plán na celý týždeň, aby si všetko zvládla a nemala zo seba zlý pocit. V práci budeš usilovná ako včelička, avšak uber na upätosti doma. Partner chce oddychovať a nie stále lietať a venovať sa len tvojim záľubám. Daj mu priestor.

Rak

Zdá sa ti, že nič nevychádza podľa tvojich predstáv, no to nie je pravda. Všetko, čo urobíš tento týždeň, sa dostane do pohybu až v budúcnosti. Trpezlivosť ruže prináša a ty hlavne nepoľavuj a makaj na svojich cieľoch a predsavzatiach. S priateľom potrebujete spojiť vaše záľuby, pretože ste obidvaja veľmi rozlietaní a zahľadení do práce.

Váhy

Cítiš nutkanie, niečo robiť, no nenachádzaš silu? Nevadí tento týždeň by pre teba mal byť oddychom a mala by si zvoľniť tempo. Nič ti neutečie, ale zdravie je len jedno. Nepreťažuj svoje sily, pretože to môže mať fatálne následky. Dopraj priestor sebe, blízkym aj priateľom, tento týždeň sa zameraj na seba.

Škorpión

Čaká ťa týždeň plný psychickej aj fyzickej pohody, musíš sa len dobre naladiť dnes. S úsmevom do nového týždňa a všetko ti pôjde od ruky. Ak si práve nezadaná, máš priaznivé obdobie spoznať sa s niekým novým. Skús zariskovať a práve v dnešnej situácii skús prejsť zoznamky. Možno tam spoznáš toho pravého.

Lev

Komunikácia bude pre teba heslom tohto týždňa. Nikdy si nemala problém povedať, čo si myslíš, no práve teraz sa musíš naučiť komunikovať s noblesou. Do tvojho života zavítajú noví ľudia a starí známi sa budú chcieť znova stať blízkymi. Nerob unáhlené rozhodnutia, všetko sa vyjasní na konci týždňa a s príchodom víkendu sa všetko zlepší.

Baran

Minulý týždeň bol pre teba úspešný. Zvládla si všetko, čo si mala. Tento týždeň by si si mala vyriešiť vzťahy s blízkymi a hlavne s jednou osobou. Nie vždy je dobré čakať na prvý krok, občas je potrebné ho urobiť. Začni viac čítať obľúbené knihy a skroť svoje myšlienky aj správanie.

Blíženec

POZOR! Čakajú ťa nežiadúce problémy, ktoré musíš zvládnuť s chladnou hlavnou a racionálnym uvažovaním. Ak do toho zahrnieš city, môže to skončiť nepríjemnými ťažkosťami, ktoré sa ti prenesú aj do ďalších týždňov. Tieto dni ti prinesú nové nápady, ale nezabúdaj na svoju prácu a rodinu.

Býk

Potláčané city sa tento týždeň dostanú na povrch a sú spôsobené nepokojom, ktorý v sebe máš už dlhšiu dobu. Je to len prechodné obdobie a svojmu zlému pocitu by si sa nemal úplne poddať. Zameraj sa na prichádzajúcu lásku, ktorá sa v tvojom živote čoskoro objaví. Jar je naklonená pozitívne naladeným. Svojim priateľským vzhľadom a povahou bude pre teba hračka nadviazať nové kontakty a možno aj vážny vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy