Pár pod stromčekom

Zázračný čas Vianoc by mal byť aj o láske. Je krásne milovať a vedieť, že si milovaná nielen od rodiny, ale aj od partnera. A určite si už minimálne raz túžila po tom, aby ťa na prielome starého a nového roka pobozkal niekto výnimočný. Tieto znamenia budú mať to šťastie a pod stromček dostanú pravú lásku. Patríš k nim aj ty?

Tieto znamenia dostanú pod stromček novú lásku

Vodnár

Nezadaný Vodnár si pod stromčekom určite nájde novú lásku. Hoci ešte nepôjde o toho pravého princa na bielom koni, bude to krásne. O pár mesiacov budeš sklamaná, no ver tomu, že to za to stojí. Bude to najkrajšie obdobie v tvojom živote. Je to jedna z chýb, ktorú musíš urobiť a s odstupom času ju na milión percent nebudeš ľutovať.

nohy v ponožkách pod stromčekom
zdroj: Pexels/Arthur Brognoli

Nestretneš ho však priamo na Štedrý deň. Vtedy budeš tráviť čas s rodinou. Možno na prvý alebo druhý sviatok vianočný pôjdeš niekam s kamarátkami a padne ti do oka nejaký cudzinec. Alebo ťa s tvojím novým budúcim frajerom zoznámia práve priateľky, s ktorými sa pôjdeš zabaviť do mesta.

Ryby

Rybám sa tento rok v láske neuveriteľne darilo. Ak si celý čas bola zadaná, vo vzťahu s partnerom si mohla pocítiť určitý pokrok. Cítiš, že sa hýbete vpred a to ti dodáva akúsi istotu, na ktorú si predtým nebola zvyknutá. A aj na konci decembra sa posuniete.

Teba namiesto novej lásky bude čakať pod stromčekom pozitívny tehotenský test, kľúč od spoločného bytu alebo sa môžeš tešiť na zásnubný prsteň. 

pár sa zasnúbil pod stromčekom
zdroj: Pexels/Dejan Krstevski

Nezadané Ryby a tie, ktoré sa prednedávnom rozišli, patria medzi znamenia, ktorým sa život zmení iba niekoľko hodín pred Štedrým dňom. To ti už naznačil náš nedávny článok. A maj sa na pozore, pretože to bude presne to, čo hľadáš celý život. Stretneš totiž lásku svojho života.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy