Unsplash/Mateus Campos Felipe

Dni plné zhonu vystriedal víkend, ktorý je pre mnohých oddychový. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo ťa čaká v nedeľu 10. októbra.

Baran

Dnes ťa čaká šťastný deň. Vďaka tomu, že si usilovne pracovala, dnes nemusíš robiť nič. Mala by si si vyložiť nohy a oddychovať. Večer sa môžeš ísť prejsť do prírody, aby si bola na čerstvom vzduchu.

Býk

Hoci je dnes nedeľa, niektorí ľudia ťa môžu nahnevať. Nedávaj moc najavo svoje emócie, pretože by si o tebe ľudia pomysleli, že nezvládaš hnev. Snaž sa nedeľu prežiť bez hádky, aj keď to bude ťažké.

Blíženci

Dnes máš ideálny deň na to, aby si si išla kúpiť žreb a tipla si si nejaké čísla. Môže sa na teba usmiať šťastena a vyhráš balík peňazí, ktoré potrebuješ. Buď však opatrná, keby to nevyšlo, nekupuj ich zbytočne veľa.

Rak

Mala by si sa pomaly naučiť odmietať veci, ktoré sú mimo tvojej kompetencie. Vďaka tomu budeš mať oveľa viac času na to, aby si sa venovala niečomu, čo ťa skutočne baví. Nauč sa hovoriť nie.

Lev

Daj si pozor na to, aby si nebola príliš v strese. Mohlo by sa ti to vypomstiť a kvôli tomu by si nezvládla pondelok. Ak cítiš, že je toho na teba veľa, dnes si daj deň off a nikomu sa nevenuj, iba sebe. Duševné zdravie je dôležité.

Panna

Tvoja nedeľa bude plná milých správ, ktoré ťa prekvapia. Vďaka tomu budeš mať radosť a celý deň sa budeš usmievať. Nezabúdaj však na tých, ktorí pri tebe stáli, aj keď sa ti nedarilo. Odmeň ich.

Váhy

Dnes máš ideálny deň na to, aby si podnikla nejaký výlet. Ak budeš mať energiu, môžeš skúsiť náročnejšiu turistiku alebo iba mini výlet do vedľajšieho mesta. Vyčistíš si hlavu a prídeš na iné myšlienky.

Škorpión

Pozor by si si mala dávať na hádky. Dnes sa môžu v tvojej blízkosti vyskytovať hádky vo zvýšenom počte. Negatívnej energii by si sa mala vyhýbať, inak ťa môže večer bolieť hlava a to určite nechceš.

Strelec

Dnešný deň sa ti bude dariť. Môžeš si, podobne ako Blíženec, kúpiť žreb a niečo vyhrať, alebo skúsiť šťastie inde. Úspech si ťa počká a keď budeš trpezlivá, večer ťa čaká aj prekvapenie. Zostaneš v nemom úžase.

Kozorožec

Hoci bude ráno plné nepríjemností, nie je nič, čo by si nevedela napraviť. Môžeš skúsiť upiecť koláč, urobiť zložitejší obed alebo vybehnúť na návštevu starých rodičov. Pamätaj, že dnešok by mal patriť rodine.

Vodnár

Doma môžeš cítiť príjemnú atmosféru, ktorú nikto nenaruší. Vďaka tomu sa budeš tešiť na pondelok, aj keď vieš, že ťa zase čakajú povinnosti. Večer si skús urobiť horúci kúpeľ a počúvať pesničky. Lepšie sa uvoľníš.

Ryby

Rozhodne by si dnes mohla začať športovať. Po náročnom týždni si dokonale vyčistíš hlavu a znovu objavíš, prečo beh tak miluješ. Ak bude u teba zlé počasie, vyskúšaj cvičiť doma. Všetko sa dá, keď sa chce, len sa nevyhováraj.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy