Prečítaj si svoj denný horoskop a odhaľ všetky tajomstvá, ktoré ťa dnes čakajú. Blíženci sa dočkajú veľkého prekvapenia a Kozorožca čaká príjemný deň. 

Baran

S pokojným svedomím sa vydaj na nové, nepoznané cesty. Stoja pred tebou možnosti, neváhaj ich využiť vo svoj prospech. Daj na svoju intuíciu. Poradí ti najmä vtedy, keď to budeš najviac potrebovať a budeš nerozhodná.

Býk

Hviezdy sú ti naklonené a navyše, v rodine zavládne pokoj. Konečne sa dočkáš pohody bez jedinej hádky. Aj v práci sa na teba usmeje šťastie a všetky úlohy dopracuješ do úspešného cieľa.

Blíženci

Síce sa dočkáš veľkého prekvapenia, no otázka znie, či ťa vôbec poteší. Ak by náhodou nie, nerob žiadne výčitky a prehltni ich. Nenarobilo by to dobrotu. A úprimne, máš chuť sa dnes hádať?

Rak

Všetko si dobre najprv premysli, než do toho bezhlavo vhupneš. Pomohla by ti lepšia organizácia, plánovanie či dochvíľnosť pri plnení všetkých tvojich povinností. Skús s tým už dnes niečo začať robiť, inak by sa ti to mohlo vypomstiť.

Lev

Svojej dobrej nálade môžeš ďakovať, pretože tak zvládneš aj náročnejšie úlohy, ktoré na teba číhajú počas tohto dňa v práci. Bude to tam hektickejšie. Ale zvládneš ich ľahko, len nestrať úsmev.

Panna

Snaž sa dnešný deň venovať svojej láske. Obaja viete, že ste v poslednom čase zanedbávali váš vzťah a potrebujete dohnať zameškané. Ak chceš, aby ti vzťah fungoval, musíte sa oň starať, bez toho to nejde.

Váhy

Prestaň už pochybovať o sebe a svojich schopnostiach. Spomaľuješ sa v osobnom a pracovnom rozvoji. Máš ciele a sny, lenže týmto prístupom sa k tomu nedostaneš. Musíš zmeniť postoj.

Škorpión

V práci pozorne počúvaj, čo ti kto hovorí. Ak ti povie niekto, že zanedbávaš svoju prácu, zbystri pozornosť a zamysli sa nad tým. Ak si ju chceš udržať, buď usilovnejšia. Je kopec ľudí, ktorí by s tebou menili.

Strelec

Očakávaj skvelú správu od svojho partnera. Konečne ti povie to, na čo si čakala tak dlho. Ale stoj pevne na zemi, pretože lietať v oblakoch sa nevypláca. Mať ružové okuliare je občas dobré, ale zachovaj aj tak pokojnú myseľ.

Kozorožec

Tento deň prežiješ v pohode, preto ho využi správne. Prijmi návrhy od priateľov. Poteší ich to a konečne si poviete všetko, čo ste za posledné obdobie nestihli. Dozvieš sa plno zaujímavostí.

Vodnár

S ľuďmi komunikuj otvorene a ak sa ti niečo nepáči, povedz to. Pokiaľ budeš len pritakávať, dopadne to horšie, než by si si mohla želať. A to isté platí ako v pracovnom, tak aj v osobnom živote.

Ryby

Počas dnešného dňa budeš mať dostatok povinností, a tak sa ani nenazdáš a už bude večer a budeš mať voľno. Prácu nechaj za dverami a nenos ju domov. Odlišuj prácu od osobného života.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.