unsplash.com

Dátum tvojho narodenia nerozhoduje len o tom,  kedy máš narodeniny. Veľa ti napovie aj o tom, kto sa k tebe hodí, s kým si rozumieš a s kým máš naopak rozdielne názory. Každé znamenie priťahuje určité znamenia, s ktorými vychádza o čosi lepšie, ako ostatnými. Ak ťa zaujíma, ktoré to sú, čítaj ďalej a zisti, s ktorými 2 znameniami dokážeš nadviazať duševné spojenie.

Baran  –  Váhy a Škorpión

Opozitá sa priťahujú a presne preto, si Baran bude rozumieť s Váhami. Vedia sa navzájom dopĺňať, a tým dosiahnuť rovnováhu. Čo sa týka Škorpióna, Baran mu dokáže predostrieť množstvo skvelých nápadov, pričom s ich realizáciou mu Škorpión rád pomôže. Takto sa jeho sny stávajú skutočnosťou.

Býk –  Ryby a Váhy

Ryby so svojou umeleckou povahou vedia dokonalo inšpirovať Býka. Býk túto ich vlastnosť miluje a vďaka nej ryby obdivuje. S Váhami dokáže toto znamenie nadviazať silné duševné spojenie, ich záujmy sú veľmi podobné, obaja milujú umenie, hudbu a tanec.

Blíženec – Váhy a Panna

Blíženci milujú konverzácie a zdá sa, že Váhy to vyhrávajú aj v tomto smere. Dokážu spolu prekecať hodiny, pričom sú ich rozhovory zaujímavé a veľmi inšpiratívne. S Pannou však vedia nájsť akýsi pokoj a rovnováhu. Panna ako prirodzený introvert dodáva extrovertnému Blížencovi akési bezpečie a prístav, kde môže ukotviť.

 

Rak – Býk a Ryby

Rak je veľmi emocionálne znamenie. Vo vzťahu hľadá stabilitu a lásku, ktorú mu dokáže krásne poskytnúť práve človek, narodený v znamení Býka. Ryby majú však rovnaké emocionálne potreby ako Rak a a to im umožňuje pozerať sa rovnakým smerom, a vzťah si prispôsobiť presne tak, ako to obaja chcú.

Lev – Baran a Strelec

Baran a Lev sa spájajú cez ich spoločné túžby a motiváciu byť tými najlepšími. Ich spoločné sedenia dokážu byť naozaj produktívne. So Strelcom to Lev má podobné, avšak to, čo ich spája je skôr kreativita a schopnosť vzájomne sa inšpirovať.

Panna – Býk a Blíženec

Duchovné spojenie, ktoré spája Pannu a Býka tkvie v och schopnosti spoločnej spolupráce. Vzájomne rozumejú svoju potrebu „rásť“ a dosahovať ciele. Panna dokáže Blížencovi pomôcť v rozhodovaní, a zároveň ho vie posúvať vpred a učí ho rozmýšľať o čosi hlbšie.

Váhy – Býk a Vodnár

Býk a Váha majú spoločnú planétu, ktorou je Venuša – obaja sú tým pádom umelecky založení a majú tendenciu tvoriť krásu. Vodnár na druhej strane pomáha Váham nabrať odvahu splniť si svoje tajné sny. Občas sa však môže zdať, že spolu hrajú hru na mačku a myš, sú chladní a vzápätí horúci, no to je spôsobené ich spoločným živlom, ktorým je vzduch.

Škorpión – Rak a Ryby

Dosiahnuť duševné spojenie s inou osobou je pre Škorpióna náročne, avšak nie nemožné. Rak sa im javí ako správny partner, pretože dokáže byť úprimný a otvorený a to hlavne vtedy, keď sa mu niekto zapáči. S Rybami vytvorí spojenie, ktoré je založené na rešpekte a tolerancii, čo vedie ku vzájomnému porozumeniu.

Strelec – Baran a Ryby

Baran a Strelec zdieľajú vášnivé spojenie, pretože obaja milujú dobrodružstvo a odvaha im nechýba. Spolu dokážu objavovať svet tak, ako to chcú. Pre spojenie s Rybami je charakteristickejšie usadenie sa a nájdenie akého si pokoja. Ich životná filozofia je veľmi podobná, a preto ak Strelec práve hľadá duševné prepojenie, Ryby sú tou správnou spoločnosťou.

Kozorožec – Býk a Vodnár

Kozorožec miluje svoju prácu, a materialistický založený Býk to dokáže pochopiť. Podporuje ho v tom, čo robí a nikdy mu nevyčíta nedostatok času. Vodnár Kozorožcovi naopak pomáha trošku zvoľniť. Ukazuje mu, že svet nie je len o práci ale aj o zábave, a zároveň mu ukazuje, že ich životné mottá nie sú až tak rozdielne.

Vodnár – Váhy a Kozorožec

Vodnár žije vo svojom vlastnom svete, preto je pre  neho dôležité nájsť duchovné spojenie s niekým “ z vonku“.

Váhy sa s Vodnárom dokážu zhovárať celé hodiny, no obaja si vedia dopriať čas osamote. Práve vďaka tomuto nemajú problém otvorenie riešiť svoje problémy a zároveň nikdy nenastane okamih, kedy sa nemajú o čom baviť. Vodnár a Kozorožec nie sú až tak rozdielni. Obaja majú svoje hranice a vedia presne, čo chcú. Ak sa to naučia rešpektovať, vedia spoločne vytvoriť pevné puto.

Ryby – Rak a Škorpión

Rak rovnako ako aj Ryby sú veľmi citlivé znamenie, a svoj život riadia podľa citov. Spolu zdieľajú uhol pohľadu, ktorý ostatným znameniam chýba. Pre Škorpióna sú Ryby znamením, s ktorým dokáže nadviazať veľmi úzky vzťah. Cítia sa spolu bezpečne a na tom je postavený celý ich vzťah.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating