Instagram/madamelena_

A je to tu. Vianoce prichádzajú. Posledný mesiac v roku ti prinesie nové výzvy, no taktiež aj rodinnú pohodu, lásku a šťastie. Ak chceš vedieť viac, pusti sa do nášho veľkého mesačného horoskopu.

Baran

Počas decembra budeš potrebovať čo najviac oddychu. Celý rok ťa vyčerpal a doľahlo to na teba. Nemala by si sa púšťať do náročných projektov, inak sa môže stať, že vyhoríš.

V láske sa ti bude dariť. S partnerom prežiješ pokojný mesiac bez hádok, čo ešte umocní silu Vianoc. Pokiaľ si single, tento mesiac si nikoho nenájdeš, preto by si sa mala sústrediť na seba.

Tvoje zdravie bude na hrane. Ak nezanedbáš vitamíny a teplé oblečenie, budeš zdravá. No pokiaľ budeš tvrdohlavá, na vitamíny zabudneš a pri čiapke si povieš, že ju nepotrebuješ, ochorieš.

Býk

V decembri by si mala pracovať na svojej postave. Vieme, že idú Vianoce a obdobie koláčikov, no práve teraz by si mala začať cvičiť a snažiť sa dostať do formy.

Vo vzťahu sa môžu objaviť mierne hádky, pretože jeden z vás nebude dostávať dostatok pozornosti – dávaj si na to pozor. Ak si single, možno sa tento mesiac zamiluješ. Maj oči aj srdce otvorené.

Zdravie nebudeš mať ohrozené. Máš silnú imunitu, preto sa nemusíš báť toho, že by si prechladla alebo mala zápal. Budeš zdravá ako rybička.

Blíženci

Počas decembra by si mala porozmýšľať nad zmenou vo svojom živote. Už dlhšie sa ti nepáčia tvoje priority a hodnoty, pretože ich máš nastavené zle. Sadni si a všetko sa snaž prehodnotiť.

V láske budeš mať veľké šťastie. Tento mesiac ťa bude priateľ zahrňovať láskou každý deň, preto sa budeš cítiť milovaná a chcená. Pokiaľ si single, nový vzťah ťa nečaká, no možno si užiješ pár flirtov.

Imunita ťa nesklame. Počas roka sa snažíš jesť zdravo a dbať na vitamín D, preto sa nádchy a prechladnutia nemusíš báť.

Rak

Tvoj december sa bude niesť v znamení práce. Budeš mať veľa povinností, preto by si nemala zabúdať na pravidelný oddych a prechádzky v prírode. Stres a zhon tak ľahko odfiltruješ.

Vo vzťahu zažiješ turbulentné obdobie. Raz to bude dobré, inokedy zlé. Mala by si sledovať nálady tvojho partnera a podľa toho sa s ním rozprávať. Ak si single, čaká na teba nový vzťah, ktorý ťa milo prekvapí.

Dávaj si pozor aj na tvoje zdravie, pretože bude ohrozené. Od dnešného dňa začni dopĺňať vitamíny a jesť viac ovocia a zeleniny. Tvoje telo sa ti poďakuje.

Lev

Tento mesiac možno spoznáš osobu, ktorá ti kariérne zmení život. Maj oči otvorené, pretože môže ísť o úplného neznámeho, no zároveň to môže byť niekto z tvojho blízkeho okolia. Rozšíri ti obzory a naučí nové veci.

V láske sa ti bude dariť. S priateľom sa môžete vybrať na výlet do blízkeho okolia, pretože na to budete mať obaja čas. Pokiaľ si single, aj ty budeš mať šťastie na nový vzťah, pretože sa konečne objaví osoba, ktorá ťa bude chápať.

Zdravie na tom bude trochu horšie. Keď budeš chodiť do spoločnosti, poriadne sa chráň, inak by si mohla ochorieť a to určite pred sviatkami nechceš. Tiež nezanedbávaj pohyb.

Panna

Počas decembra sa objaví pár voľných dní, ktoré by si mala využiť na nakupovanie darčekov. Vďaka tomu budeš vyrovnaná a bez stresu, pretože budeš mať všetko nakúpené.

Tvoj vzťah prejde určitou zmenou, no bude to pozitívna zmena. Ty a aj tvoj partner sa budete tešiť, pretože vás to posunie ďalej. Ak si single, nebudeš mať šťastie na vzťah. Zostaneš sama.

Imunitu budeš mať silnú, no za žiadnych okolností by si ju nemala preceňovať. Každý deň jedz ovocie a zeleninové polievky, ktoré ťa zahrejú.

Váhy

Z decembra nemaj obavy. Nečaká ťa nič ťažké, žiadne povinnosti navyše a ani práca po pracovnom čase. Naopak, budeš mať veľa možností venovať sa svojim koníčkom.

Vo vzťahu to bude ale biednejšie. S partnerom na seba nebudete mať čas, preto by ste v strede mesiaca mali pouvažovať nad víkendom, kedy budete spolu len vy dvaja. Pokiaľ si single, nezúfaj, možno stretneš niekoho, s kým zažiješ chvíle plné zábavy a flirtu.

V zdraví sa ti bude dariť. Vďaka tomu, že sa pravidelne hýbeš a športuješ, nepriberieš počas vianočných sviatkov ani deko. Koláče však vyvažuj zeleninou, inak by si mala zápchy.

Škorpión

Počas decembra budeš pravdepodobne riešiť pár rodinných drám, no nebudú extra konfliktné. Snaž sa zachovať si chladnú hlavu, aby si riešenia videla priamo pred sebou.

Vo vzťahu sa budeš cítiť ako na hojdačke. Raz bude tvoj partner milý a láskavý, no iný deň na teba bude kričať a všetko ti zakazovať. Dávaj si pozor. Ak si single, žiadnej zmeny sa nedočkáš a vianočné sviatky prežiješ bez frajera.

Mala by si si dávať pozor aj na imunitu, pretože ju budeš mať pár dní oslabenú. Mala by si sa denne otužovať a sprchovať v studenej vode. Vďaka tomu ťa neprekvapí chlad vonku.

Strelec

V decembri sa konečne všetko upokojí. Posledné dni si mala pocit, že ti vybuchne hlava. Počas sviatočných dní budeš mať dostatok času na oddych a spoločné chvíle s rodinou.

V láske to také ružové nebude. Tvoj priateľ ti nebude venovať toľko pozornosti, koľko by si si predstavovala. Porozprávaj sa s ním. Pokiaľ si single, mala by si voľný čas tráviť v spoločnosti priateľov. Uvidíš, koho tam stretneš.

Tvoje zdravie na tom nebude najlepšie, no prechladnutie a ani chrípka ťa neohrozí. Tento mesiac budeš mať imunitu silnú, no zbytočne neriskuj a dobre sa obliekaj.

Kozorožec

Od dnešného dňa by si sa mala pustiť do vianočného upratovania. Budeš to mať rýchlo za sebou a zvyšok mesiaca prežiješ bez stresu a zhonu. Pomôže ti to, pretože budeš mať iné povinnosti.

Vo vzťahu ťa nič nové nečaká. S priateľom sa nepohádate, no ani nič extra zaujímavé nezažijete. Budete fungovať stále rovnako. Ak si single, voľný čas môžeš tráviť na sociálnych sieťach. Možno tam niekoho zaujímavého spoznáš.

Imunitu najlepšie posilníš vtedy, ak si dáš každé ráno pohár vody s vitamínom C. Pred odchodom z domu by si zase nemala zabúdať na čiapku, ktorá ťa zahreje.

Vodnár

Tento mesiac sa ti bude dariť. Či už to bude práca, láska, rodinný život alebo súkromné úspechy. Nič sa nepokazí a všetko, čoho sa dotkneš, sa podarí. Budeš šťastná.

V láske ťa teda čaká jedno pokojné obdobie, ktoré len posilní ducha Vianoc. S priateľom na seba budete láskaví a milí. Pokiaľ si single, netlač na lásku a nechci priateľa nasilu. Len by si si uškodila.

Tvoje zdravie bude viac, než vynikajúce. Neochorieš, nedostaneš žiadny zápal a nebude ťa trápiť ani nejaký vírus. December prežiješ bez ujmy na zdraví.

Ryby

Tvoj december nebude taký príjemný, ako si možno predstavuješ. Čaká ťa mnoho hádok. Môžu sa objaviť najmä v práci s kolegami, doma so súrodencami, no aj s rodičmi.

Pár dní budeš mať pocit, že si nerozumieš ani s priateľom, no všetko dobre dopadne. Chodievajte často von a rozprávajte sa. Ak si single, máš šancu na nový vzťah, ktorý ťa zbaví zlej nálady.

Napriek tomu, že nebývaš často chorá, si preventívne dopĺňaj vitamíny. Pokiaľ by si to nerobila, raz-dva by si dostala zápal priedušiek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy