Sú veci, ktoré si skrátka možno ani neuvedomuješ a robíš ich. Si príliš egoistická alebo výbušná? Toto sú veci, ktoré štvú ostatných na tebe na základe tvojho znamenia.

Baran

Pevne veríš, že ste určená pre skvelé veci. Si veľmi motivovaná a poháňaná, ale niekedy si ľudia len prajú, aby si skrátka prestala byť taká priama a príliš premotivovaná. Niekedy je to až nepríjemné a v iných môžeš vyvolať akúsi konkurencieschopnosť a absolútny nezáujem o ich pocity, čo nie je príliš dobré pre tvoje priateľstvá a akýsi názor o tebe.

Všetko si robíš vlastnou cestou, si veľký individualista a často ťa to priviedlo do rôznych hádok. Často robíš rozhodnutia bez toho, aby si si to predtým premyslela a tak často musíš znášať rôzne dôsledky. Si odhodlaná, tvrdá a príliš tvrdohlavá.

Býk

Si veľmi tvrdohlavá a máš nekompromisné názory a hodnoty. Nedáš sa len tak ovplyvniť a názory druhých na tvoju osobu ťa naozaj nezaujímajú. Máš hlboko zakorenenú neochotu odvrátiť sa v týchto presvedčeniach a nápadoch a tiež v tvojich návykoch. Si veľmi praktická a taktiež radšej budeš v bezpečí, než by si mala výjsť zo svojej komfortnej zóny. Zriedka skúšať nové veci a najradšej tráviš čas sama.

Vieš byť veľmi pyšná a nerada si priznávaš svoju pravdu. Ak ťa niekto sklame, nemá v tvojom živote už čo hľadať a vieš rýchlo od seba odstrihnúť človeka.

zdroj: Photo by Joelvalve on Unsplash.com

 

Blíženci

Si veľmi spoločenská a niekedy až príliš. Málokedy počúvaš druhých ľudí a najradšej si stredobodom pozornosti ty. Niekedy ani nechceš dovoliť, aby iní dostali slovo a si príliš energická. Nemáš presné plány a to ťa často dostane do zvláštnych a nečakaných situácií, z ktorých nevieš rýchlo odísť.

Nie si dobrý poslucháč a preto občas tvoji priatelia nenachádzajú v tebe oporu. Chceš všetko vedieť o každom a potom to niekedy môže vyzerať, že len ohováraš a je ťa do vecí, do ktorých ťa vlastne naozaj nič nie je.

Rak

Si príliš emocionálna a možno niekedy až ukňučaná, čo mnohí môžu pochopiť, že si falošná a chceš upútať na seba veľkú pozornosť. Je to roztomilé, ako miluješ svoju rodinu, ale každý musí opustiť hniezdo alebo sa prestať spoliehať na mamičku a otca ako emocionálnu podporu a poradenstvo v jedno.

Si veľmi náladová a nepredvídateľná, čo veľa ľudí nemá rado, pretože nevedia, čo od teba očakávať. Nebaví ich zachádzať s tebou ako v bavlnke a zvažovať každé slovo, ktoré povedia.

Lev

Si rada stredobodom pozornosti a si častým lídrom v rôznych situáciach, čo sa nemusí každému páčiť a môžu ťa považovať za panovačnú. Taktiež vieš dlhé hodiny rozprávať o sebe a vieš byť veľmi egoistická, čo mnohých ľudí rozčuľuje.

Si dramatická najmú v situáciach, ak ti niečo nevyjde alebo to nezískaš a ak niečo chceš, ideš aj cez mŕtvoly, len aby si to získala. Nie si tímový hráč.

Panna

Si veľký perfekcionista a neuspokojíš sa len tak s niečím. Tvoje kritické oko pre detail niekedy stratí príliš veľa času hľadaním nedostatkov vo všetkom a v každom. Veci sa musia robiť podľa teba, pretože ty máš vždy pravdu a ľudí to vie vytáčať. Nevieš si dať poradiť a ak niekto niečo nerobí na 100 %, nerobí to vôbec.

Vieš byť neurotická a predtým, ako niečo urobíš, musíš to mať do detailov rozplánované a nemáš rada, ak musíš vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Váhy

Vieš sa veľmi zanedbávať a spoliehaš sa väčšinou na druhých a na to, že sa to nejako vyrieši. Nerada berieš na seba zodpovednosť a pojem „komfortná zóna“ nepoznáš. Chceš byť skrátka len v dave a naozaj nepotrebuješ vyčnievať. Nevieš si stáť za svojim názorom a najradšej by si bola, keby celý život nemusíš nič riešiť.

Nevieš povedať priamo ľuďom, čo si o nich myslíš a radšej sa k istým veciam nevyjadruješ a nemáš na nich konkrétny a jasný názor.

Škorpión

Vieš byť veľmi nepriateľská a pomstychtivá. Taktiež máš vysoké ego a málokedy sa niekomu alebo niečomu prispôsobíš. Vieš byť veľmi vášnivá a priama, no ak sa niečo stane, staneš sa nepriateľom a odstrihneš toho druhého zo svojho života.

Vieš veľa argumentovať a si veľmi výbušná a ľudia nevedia, čo od teba niekedy čakať a neradi sa na teba spoľahnú.

Strelec

Si nepredvídateľná, hlasná a občas až príliš bláznivá, čo ľudí celkom vytáča. Stále skúšaš nové veci, chceš byť IN, nech už sa to týka hocičoho a vždy musíš byť ty akýmsi influencerom, ktorý je zaujímavý, štýlový a kreatívny.

Niekedy to môže vyzerať, že si príliš plytká a nevieš sa reálne nad niečím zamyslieť. Vieš mať skutočne silné argumenty a tých druhých tým absolútne zotrieš. Vec, ktorá ťa najviac znepokojuje, je skutočnosť, že si myslíš, že máš vždy pravdu a nikdy nemôžeš súhlasiť s nesúhlasom.

Kozorožec

Si veľmi orientovaná a cieľavedomá. Chýba ti ochota a schopnosť vidieť niekoho iného pohľad a máš tendenciu sa stať naštvaná, aj keď sa mýliš. Rozprávaš sa s ľuďmi, akoby boli niekedy tvoji zamestnanci a všetci sú z toho unavení.

Si príliš zaneprázdnená zameriavaním sa na seba a dosahovaním svojich úspechov, kedy ti chýba empatia na pocity iných ľudí alebo pre tých, ktorí to potrebujú.

Vodnár

Si veľmi odťažitá a je niekedy ťažké sa s tebou rozprávať. Druhým prídeš ako namyslená a príliš sebavedomá, aj keď to tak ani nie je. Si netrpezlivá a chceš za každých okolností vyniknúť. Tvoja osobnosť je príliš silná a mnohým ľuďom to lezie na nervy.

Si príliš logická a Si príliš zaneprázdnená sama sebou snažiac sa zistiť tvoje vnútorné fungovanie a riešenie problémov, aby si sa oddelila od pocitov.

Ryby

Tvoje pocity sú na prvom mieste a robíš len veci, ktoré majú pre teba význam, čo ťa niekedy oberá o príjemné skúsenosti a výzvy. Musíš mať všetko rozplánované a ísť s tebou na výlet je niekedy za trest, pretože musí byť všetko perfektné a vyjsť zo svojej komfortnej zóny ti nehrozí.

Si príliš zasnená, občas náročky nevnímaš realitu, aby si si neublížila a ak sa do niekoho zamiluješ, tak až príliš intenzívne a prináša ti to len utrpenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.