unsplash.com

Všetci robíme chyby. Niektorí viac a väčšie, niektorí menej a menšie. Zostávať v nefungujúcom vzťahu aj napriek tomu, že to nebude dobré, je tá väčšia chyba. Tu sa dozvieš, prečo to jednotlivé znamenia robia.

Baran

Nechceš veci meniť. Si vášnivá povaha a pri tvojom partnerovi vášeň cítiš. Prečo by si to teda mala meniť? Udržuješ tento vzťah aj napriek tomu, že to nie je správne.

zdroj: Photo by David Yanutama on Unsplash.com

Býk

Pochádzaš z rodiny, ktorá tak žila tiež a nič iné nepoznáš. Keď si bola malá, často si videla ako sa otec s mamou hádajú. Myslíš si, že je to v poriadku, a tak nefungujúce veci prehliadaš.

Blíženci

Investovala si do vášho vzťahu príliš veľa času. Napriek tomu, že by bol rozchod správny, neurobíš to. Si s priateľom už dlho a vieš, koľko námahy vás stálo, aby si ste vybudovali to, čo máte teraz.

Rak

Prijala si to. Veci ti vyhovujú také, aké sú. Nepotrebuješ sa posúvať ďalej a na svojho partnera si si zvykla, hoci vám to škrípe.

Lev

Bojíš sa, že si nikoho druhého nenájdeš. Myslíš si, že tvoj priateľ je jediný muž, ktorý ťa chce. Stále veríš tomu, že ak by si ho opustila, nenašla by si si druhého.

Panna

Už ste si na seba zvykli. Prežili ste spolu dlhé obdobie a ste spokojní. Máte radi rovnaké veci a obidvaja ste flegmatickí. Ak vám to nefunguje, nerozhodí vás to.

zdroj: Photo by David Yanutama on Unsplash.com

Váhy

Napriek tomu, že vám to nefunguje, vidíš v partnerovi len to najlepšie. Či už po tebe kričí, niečo ti vyčíta alebo vidí chybu len v tebe. Všetko mu prepáčiš, pretože on je podľa teba ten najlepší.

Škorpión

Si unavená niekoho nového hľadať. Stojí ťa to energiu, čas a povedzme si úprimne, aj peniaze. Hľadať niekoho nového a milého v dnešnom svete je náročné. Zostávaš v nefungujúcom vzťahu, pretože si lenivá vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Strelec

Neveríš si a máš málo sebavedomia. Hanbíš sa, všetko, čo ti prikáže partner splníš, nepovieš mu nikdy nič zlé a si ticho. Sebavedomie ti chýba a aj to je dôvod, prečo si ešte stále s ním.

Kozorožec

Nevieš povedať nie. Vždy, keď tvoj partner urobí niečo, kvôli čomu by si mala byť na neho nahnevaná, nehneváš sa. Nevieš povedať nie a odísť od niečoho, čo ťa ničí.

Vodnár

Našli ste si spoločné bývanie alebo vlastníte veci, ktoré sú spoločné. Vzťah vám nefunguje už dlhšie, no spoločné veci sú pre vás záväzok. V takomto prípade nie je ľahké vyriešiť a dať do poriadku financie.

Ryby

Lebo nepoznáš nič lepšie. Vždy si mala vzťah, v ktorom niečo nefungovalo a rozchod si nechávala na partnera. Nepoznáš nič lepšie, len toxické vzťahy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating