Photo by Scott Broome on Unsplash.com

Ako si nájsť dokonalého partnera? Existuje vôbec taký? Na rovinu: Nie. Dokonalého partnera ani nehľadaj, no hľadaj niekoho, kto pre teba bude ten najlepší a pri kom sa budeš cítiť sama sebou. 

Hľadaj niekoho, kto ťa robí lepším človekom, nie toho, kto ťa využíva a neustále ti ubližuje. Hľadaj nie pána dokonalého, ale niekoho, kto je pre teba najlepší a pri kom sa cítiš šťastná. Dokonalý partner neexistuje, no existuje niekto, kto bude pre teba najlepší. Niekto, kto ťa hľadá v každej jednej osobe, ktorú stretne. Niekto, s kým sa už dlhšie hľadáte, no zatiaľ ste sa nenašli. Niekto, kto ťa bude podporovať v tvojich snoch a bude ťa pozorne počúvať. Niekto, kto bude chcieť, aby tvoje bezpečie bolo na prvom mieste a kto ťa bude chcieť nekonečne objímať.

“Nie­kedy veci, ktoré si naj­viac že­láš, sa ne­stanú, a čo ne­ča­káš, sa stane. Ne­viem, nie­kedy stret­neš ti­síc ľudí a ni­jak sa ťa ne­dot­knú. Až príde je­den člo­vek a tvoj ži­vot sa navždy zmení.” – z filmu Láska a iné zá­vis­losti

zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

“Mi­lo­vať a byť mi­lo­vaný pre mňa zna­mená veľa. Z týchto vecí si vždy tak tro­chu ro­bíme žarty. Ale nie je v sku­toč­nosti všetko, čo v ži­vote ro­bíme iba sna­hou byť o tro­chu viac mi­lo­vaný?” – z filmu Pred úsvi­tom

Hľadaj niekoho, pri kom tvoj život bude mať zmysel. Niekoho, kto ťa bude podporovať. Niekto, kto bude chcieť vedieť o tom, ako sa máš, čo cítiš a či si šťastná.

Hľadaj niekoho, pri kom láska bude jednoduchá, nie príliš komplikovaná. Hľadaj niekoho, kto ťa podrží a pri kom sa budeš roztápať. Hľadaj niekoho, komu budeš hovoriť, že je to najlepšie, čo ťa v živote mohlo stretnúť.

Hľadaj normálneho človeka, ktorý je skvelý a ktorý je pre teba ten najlepší. Niekoho, pri kom budeš chcieť rásť a zlepšovať sa. Možno ťa láska bude občas bolieť, no nikdy nebude na teba zlá. Dokonalý človek neexistuje, no existuje pre teba ten najlepší partner, pri ktorom všetky predchádzajúce zlé vzťahy budú konečne dávať zmysel a bude to pre teba odmena.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating