Osamelých sŕdc túžiacich po láske na internetových zoznamkách nájdeš množstvo. Ak si ešte stále single aj ty a už patriť medzi ne nechceš, čo takto skúsiť čáry-máry našich prababičiek? Naozaj fungujú.

Pozor, v etickom zákone čarovaní však platí, čo vyšleš, to sa ti vráti. Preto nikde nenájdeš radu, ako pripraviť tvojho ex o jeho priateľku, aby sa vrátil k tebe, či ako tvojej sokyni vyvolať črevné problémy. No v láske si vieš tak trošku pomôcť.

Vieš, kedy je na ľúbostné čachre ten správny čas? Pri dorastajúcom Mesiaci, najmä v stredu či v piatok, ale aj pri Splne, kedy kúzlo naberie na sile. Mesiac je totiž symbolom ženskej moci a dorastajúca fáza či spln prajú všetkému novému. A teraz už je naozaj čas na kúzla! Pripravená?

Keď nablízku nie je nikto

Ak nie je na obzore žiadny muž, jednoducho si ho vytvor sama. Čo na to budeš potrebovať? Všetky štyri živle! Zožeň si drahé kamene, ktoré predstavujú zem, sklenenú misku s vodou, isto už tušíš, že to má symbolizovať druhý živel vodu, vonné tyčinky ako vzduch a červenú sviečku, teda oheň. Polož ich vedľa seba. S rukami na kolenách a zatvorenými očami sa poriadne uvoľni a predstavuj si, ako by mal vyzerať tvoj pán božský. Toto kúzlo opakuj, urýchliš tak jeho príchod.

Zemina, vrecko a…

Životnými osudmi našich babičiek môžeme skonštatovať, že čary dokážu byť natoľko silné, pokiaľ sú vykonávané s tými najčistejšími úmyslami, že ti vedia pritiahnuť pozornosť muža a vzbudiť v ňom záujem. V tom ti môže dopomôcť toto druhé kúzlo. Potrebuješ na to trochu zeminy zo stupaje, ktorú chlap zanechal. Potom ju nasyp do malého textilného vrecúška, zaši ho alebo zaviaž na sedem uzlíkov a polož vedľa postele. Pred každým spaním mysli na svoj objekt a predstavuj si, ako medzi vami prúdi jemné ružové svetlo. Znie to šialene? Čo ty vieš, možno sa vaše energie naozaj stretnú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.