Ako schudnúť bez trápenia?

Dosiahnuť vysnívanú postavu nemusí byť boj plný trápenia a obmedzení. Mnohokrát sa stačí zamerať aj na malé detaily, ktoré môžu mať veľký vplyv na tvoj progres. V tomto článku ti prezradíme päť bežných chýb, ktoré môžu sabotovať tvoje úsilie, ako schudnúť. Nauč sa, čo robiť inak, aby si dosiahla svoje ciele bez zbytočných frustrácií a obmedzení.

Ak máš podobný problém alebo sa chceš vopred vyhnúť častým chybám, na tieto veci si daj pozor.

Ako schudnúť bez námahy?

Víkendové odviazanie sa

Počas týždňa vyvážená strava aj fitko, no keď príde piatok a sobota, tvoja ruka je hore na párty? Bláznivý život s kamošmi pri drinkoch by si mala obmedziť. Zrejme ani nemáš predstavu, koľko kalórií obsahuje alkohol, nehovoriac o obľúbených (sladkých) miešaných drinkoch.

V podnapitom stave máme chuť na dobrý burger či kebab, a na druhý deň žalúdok zachraňujú litre kolového nápoja. Nuž, takto sa ďaleko neposunieš.

Stereotyp v strave

Najčastejšie, keď nevieme, ako schudnúť, robíme práve toto. Šaláty, šaláty, šaláty. Alebo jedálniček, kde pozeráš najmä na bielkoviny. Nemala by si sa zameriavať len na vybrané potraviny a ich zloženie. Po čase ťa to prestane baviť a tvoje telo potrebuje zo všetkých živín niečo. Strava musí byť pestrá, tak sa nestaň jej otrokom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness