unsplash.com

Pre vodnára to bude o rozhodovaní, škorpión bude veľmi spokojný. Čo ťa čaká a neminie ešte do konca roka vrámci lásky?

Baran

Potrebuješ oddych. Celý rok si poctivo makala a tvoja psychika je občas labilná. Potrebuješ chvíľu samoty alebo maximálne pár ľudí okolo seba, ktorí sú tvojimi najbližšími. Spoznáš krásne veci, ktoré na teba celý ten rok čakali, no kvôli tvojej vyťaženosti si ich prehliadala. Konečne taktiež podľahneš svojim potrebám a pochopíš, že kariéra je síce fajn, no ani tie vzťahy netreba podceňovať.

Býk

Koniec roku 2018 bude pre teba jedna veľká párty. Spoznáš ešte množstvo ľudí a pár potenciálnych záujemcov o zdieľanie života s tebou, no necháš sa len unášať krásnymi momentami a nebudeš to siliť. Budeš pravou hostiteľkou a väčšinu času budeš tráviť so šampanským v ruke.

View this post on Instagram

Friday mood

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

Veľmi rada sa vyhýbaš láske a strániš sa jej. Hovoríš, že máš na to čas a momentálne sa ti ani nikto nepáči. Mala by si však prehodnotiť svoje postoje a hodnoty, pretože sa o veľa oberáš tým, že neustále sa všetkému vyhýbaš a si veľmi uzavretá. Daj tomu šancu, bude to veľmi krásne!

Rak

To, že si po celý rok mala smolu sa ti konečne vykompenzuje a ty zavŕšiš koniec roka vo veľkom a príjemnom štýle. Užiješ si naplno svoj intímny život a bude to skôr o bláznivosti, ako o nejakých veľkých citoch. Dávaš si však pozor, aby si si niekoho nepohnevala a nepopálila sa.

Lev

Tvoj dlhoročný vzťah sa bude otriasať v základoch a tu sa overí, čo dokážeš spraviť pre lásku a čoho sa dokážeš vzdať. Je len na tebe, ako to zvládneš. Nezadaní levy sa môžu tešiť na príjemné ukončenie roka, kedy sa do ich života vráti ich starý známy, s ktorým to rozhodne bude príjemné.

 

Panna

Tvoj koniec roka bude skôr o práci, ako o láske. Teraz je skôr pre teba dôležitá kariéra a ver mi, že ti prinesie veľa nových skúseností a príjemných zážitkov, z ktorých budeš čerpať ešte veľmi dlho. Nebuď však smutná, láska príde v správny čas, teraz momentálne pracuj na sebe a vzťahu ku sebe samej.

Váhy

Niekto, kto sa o teba už dlhšie snaží, len si to možno nechceš priznať alebo to skrátka nevidíš, sa veľmi výrazne dostane do tvojho života a úplne ho zmení. Dávaj si však pozor, aby ťa to neovplyvnilo až príliš a neprišla si o mnoho významných ľudí v tvojom živote.

Škorpión

Atmosféra konca tohto roka bude presne vyzerať tak, ako plánuješ ty. Rozhodnutia, ktoré vykonáš, sa ukážu veľmi výrazne v tvojom živote a budeš z nich čerpať aj nasledujúci rok. Občas si sama neuvedomuješ tvoje priority a hodnoty, a preto tým trpí aj tvoj milostný život.

Strelec

Je jedno, či sa zadaná alebo nezadaná, budú sa diať zaujímavé veci a konečne dáš možnosť prejaviť sa tvojej spontánnosti. Koniec roka bude taktiež nový výziev a ty si vychutnáš každú jednu. Po milostnej stránke sa ti teda do konca roka rozhodne zadarí.

Kozorožec

Chceš, aby sa ti darilo, no to v prvom rade závisí od teba. Musíš sa už konečne prejaviť a povedať to, čo cítiš, inak stále budeš na jednom mieste, čo už ťa nudí nejaký ten čas. Je síce fajn budovať skvelú kariéru, no kašleš na otázky lásky a preto sa už prestaň trápiť, a urob to, čo cítiš.

Vodnár

Tvoje hlboké city si on síce cení, no prestaň sa neustále ponižovať a prispôsobovať. Si samostatná bytosť a občas to v otázkach lásky až príliš preháňaš. Ujasni si, čo chceš a čo potrebuješ a začni myslieť na seba, pretože ťa láska skôr vyčerpáva, ako obohacuje.

Ryby

Nebude to ľahký koniec roka. Budeš sa musieť vysporiadať hneď s niekoľkými otázkami lásky a nie vždy to bude o dobrých rozhodnutiach. Pamätaj si však, že musíš mať seba na prvom mieste a tým, že budeš stále niekomu vyhovovať, nebudeš šťastná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating