pexels.com

Dokonalý vzťah je o viacerých veciach. Komunikácii, kompromisoch, rovnakých názoroch a samozrejme, o duševnom spojení. Teda o tom, ako ste spolu zohraní. Z dvoch ľudí je jeden celok. Zisti, či sú skutočne vyrovnané a prepojené aj vaše duše.

1. Dokonca aj keď váš vzťah nepotrvá večne, viete, že to, čo ste medzi sebou mali a spoločne urobili, zmenilo váš život. Nebudete zničení, až to skončí. Beriete to ako obdobie vo vašom príbehu, za ktoré (bez ohľadu na to čo sa stalo) budete veľmi vďační.

2. Máte záujem o rovnaké umenie. Ste jednotní pokiaľ ide o vyjadrovanie akéhokoľvek druhu emócií. To znamená, že myslíte aj spracúvate podnety rovankým spôsobom. Vaše duše sú rovnako ladené.

3. Nemáte potrebu zisťovať, či ste pre seba vhodní aj do budúcnosti – nemáte existenčnú krízu. Neriešite žiadne znamenia, ani skryté význami. Jednoducho si užívate prítomnosť.

4. Tvoríte spolu. Či už ide o nejaký spoločný projekt alebo párty pre priateľov. Vec ktorú milujete po tom, že ste spolu je to, že spolu aj pracujete na tom, aby ste niečo vytvorili.

5. Najsilnejším aspektom vášho vzťahu je to, ako spolu komunikujete. Máte pocit, že spolu môžete rozprávať skutočne o všetkom. Neznamená to, že vám to ide po celý čas bezchybne, no cítite sa pohodlne a štastne tak, že medzi sebou chcete zdieľať všetky časti svojho života.

6. Bolo to nečakané. Nehľadali ste vzťah, nehľadali ste osobu do svojho života. Váš vzťah vykvitol z ničoho, vytvorilo ho vaše samotné prepojenie.

7. Cítite sa ako rodina. Máte pocit pohodlia, spokojnosti, a dôverujete si tak, ako len pri rodinných príslušníkoch.

8. Cítite sa viac motivovaní, inšpirovaní a podporovaní. Váš vzťah vám nič neberie – neprichádzate o to, čo by ste chceli robiť a vyvíjať sa. Práve naopak, prináša vám podporu a vyťahuje z vás to najlepšie.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating