Ak sa bojíš opustiť muža len preto, pretože si myslíš, že nikoho takého už nenájdeš, je to zbabelé. Bojíš sa niečoho neznámeho, niečoho nového a stále myslíš len na to, že ďalší muž, ktorý by ťa miloval, už nepríde.

Ale vieš čo máš robiť? Dať na prvé miesto seba a nie svoj strach.

Existuje veľa vecí, ktoré by si nemala robiť a toto je jedna z nich. Nemala by si sa báť. Si ešte mladá, celý život máš pred sebou a muža, ktorý je pre teba ten pravý, môžeš stretnúť kdekoľvek.

zdroj: unsplash.com

Ak si vo vzťahu, ktorý nefunguje, len preto, že si myslíš, že nič lepšie si nezaslúžiš, daj si facku.

Ty si žena, ktorá si zaslúži oveľa viac, ako teraz má. Zaslúžiš si muža, ktorý by ťa rozmaznával a ktorý by ti každý deň hovoril, ako je rád, že ťa má. Ktorý by si všimol, že sa trápiš.

Vieš, zaslúžiš si takého muža, ktorý ti každý deň bude ukazovať, čo pre neho znamenáš. Ktorý nezabudne na tvoje narodeniny, ktorý si s tebou pozrie tvoj obľúbený film, aj keď ho on nemá rád.

Neboj sa, že rozchodom s tým nesprávnym niečo stratíš. To on stratí teba. A môže to ľutovať, pretože takú úžasnú ženu je ťažké (v dnešnej dobe) nájsť. Ty len získaš. Získaš voľnosť pre seba aj pre svoju lásku. Posunieš sa ďalej a budeš hľadať na iných miestach.

zdroj: pexels.com

Budeš môcť vyskúšať veci, v ktorých ťa predtým niekto brzdil. Budeš môcť tráviť svoj čas úplne inak. Staneš sa osobou, ktorou si vždy chcela byť.

Ak sa bojíš s niekým rozísť len preto, pretože máš strach, stratíš jedine svoju budúcnosť. Stratíš samú seba a už nikdy ju nenájdeš. A vieš prečo? Pretože zostaneš v nefungujúcom vzťahu, namiesto toho, aby si sa posunula a rástla ďalej.

Drahá, na teba ten lepší (a pravý) ešte len čaká, neboj sa.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.