ako mu pomotať hlavu

Ako mu pomotať hlavu? Na túto otázku chce poznať odpoveď väčšina nezadaných žien, ktoré stretli chlapa snov. Máš nejakého crusha, ktorého chceš zbaliť no nevieš ako? Poradíme ti, ako na teba nedokáže zabudnúť a bude na teba myslieť noci, dni.

Podobných návodov je plný internet. A možno si väčšinu z nich aj skúsila, no nikdy sa ti to podľa nich nepodarilo aj zrealizovať. Prax je iná, ako teória. V týchto štyroch prípadoch to ale určite bude fungovať.

Párik sa na seba pozerá v snehu
zdroj: Unsplash/Ryan Hoffman

Buď zvodná, no zároveň prirodzená

Ak chceš niekoho získať, musíš byť prirodzená a sama sebou. Nesmieš ale zabudnúť na to, že treba, aby si bola aj zvodná. Potrebuje cítiť, že o neho niekto má záujem, no nebuď príliš prístupná. Ani to chlapi nemajú radi.

Zlatá stredná cesta je vo všetkom najlepšia. Musíš teda nájsť vyváženie medzi tým, ako byť zvodná a zároveň prirodzená. Na nič sa nehraj a nepreberaj manévre od kamarátok či od skúsenejších báb. Buď originálna a intuitívna.

žena vie ako mu pomotať hlavu a smeje sa s ním
zdroj: Unsplash/ahmedabdellatef

Keď sa teda s ním rozprávaš, nerob to, čo robia ostatné. Napríklad, smej sa iba z vtipov, ktoré sa ti naozaj zdajú vtipné. Dotkni sa ho iba vtedy, keď sa to hodí. Nezrkadli ho a prinúť ho, aby on opakoval po tebe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating