Zaľúbený pár kráča po ulici
Pexels/Katerina Holmes

Časy, kedy muži „bojovali“ o priazeň ženy, sú už dávno za nami. Samozrejme, že získať si vhodného partnera alebo partnerku nie je jednoduché ani v dnešnej dobe. Avšak, dámy, buďme úprimné, zaujať muža, ktorého si vieme predstaviť ako toho pravého, je dnes omnoho náročnejšie.

Každé pohlavie má na svoju polovičku rôzne nároky. Je to úplne prirodzené, pretože každému z nás vyhovuje niečo iné. Čo však robiť v prípade, ak sa na scéne objaví „pán dokonalý“? Áno, presne ten, ktorý spĺňa toho aj viac, ako by sme očakávali. Automaticky ho chceme mať pri sebe a pre seba.

Dostaneme sa často v tento moment do fázy, kedy premýšľame aj nad našimi ženskými zbraňami. Nie je na tom absolútne nič zlé. Ako na to, ti dnes rady prezradíme.

Buď spontánna a tajomná

V prípade, že sa objaví na scéne ten, o ktorom sme vyššie spomenuli, ťahá nás to občas iným smerom. Pýtaš sa akým, však? V danú chvíľu sa zabúdajú mnohé práve na spontánnosť a prirodzenosť. Jednoducho sa začneme správať tak, ako by sme to za iných okolností nerobili.

Nevedie to nikam, ak ti náhodou na tvoju pretvárku skočí, bude aj vaše partnerstvo len dočasné. On ťa časom odhalí, ver nám. Nezabudni byť však aj tajomná a nechaj na seba upútať tým, čo je na tebe originálne. To je kľúč k tomu, ako zaujať muža.

Neprejav svoj záujem ihneď

O čom by to bolo, ak by si mu prejavila všetok svoj záujem ihneď? Úprimne, muži ho až tak veľmi neobľubujú, preto ho kúskuj. Svoju náklonnosť mu dokazuj postupne a krok po kroku. Nezabudni si však stáť za svojimi hodnotami, hranicami a  sa prejav sebaúcty. Určite je dôležité, aby vedel o tvojom záujme, avšak naozaj s ním narábaj opatrne. Bude sa mu to páčiť a aj priťahovať viac k tebe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife