Ako zbaliť chlapa

Ako zbaliť chlapa? To je otázka za všetky drobné. A odpoveď na ňu chce poznať každá slobodná žena. Náročnejšie je to však s takzvaným bad boyom alebo teda ak chceš, so zlým chlapcom či sukničkárom.

Ak to chceš vedieť, pozorne čítaj, pretože v nasledujúcich riadkoch sa dozvieš, ako zaručene očaríš každého takého chalana.

Ako zbaliť chlapa v 4 krokoch

Buď sebavedomá

Sebavedomie je zo všetkého najdôležitejšie. Nemyslíme tým namyslenosť a povyšovanie seba samej. Buď zdravo sebavedomá a vyhráš bitku o každého chlapa.

svadobná fotka
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Zlí chalani majú veľmi radi sebavedomé ženy, pretože tie sú ťažko dostupné. Veď si si možno aj všimla, že bad boyovia idú po babách, ktoré sa nedajú získať ľahko. Dôvodom je to, že ich baví dobývať a dobré dievčatká, ktoré sa nechajú zbaliť, rýchlo nechajú ísť, pretože ich nebavia. Pri týchto typoch chalanov možno trochu namyslenosti teda neuškodí.

Hraj nezáujem

Keď chceš zbaliť zlého chlapca, musíš hrať nezáujem. Možno to máš aj ty tak. Keď niekto hrá nezáujem, chceš ho o to viac. Ak sa o teba ale niekto zaujíma až príliš, odstraší ťa.

pár v búrke
zdroj: Unsplash/Danie Franco

Nebuď ale až príliš nedostupná, pretože rýchlo vycúva. Skús hrať nezáujem iba sčasti. To znamená, že s ním pokojne flirtuj, no zase to nepreháňaj. Ak si ale nie si istá, či to vieš, preštuduj si tento návod na flirtovanie.

Keď ste napríklad v rovnakej miestnosti, vysielaj signály, vďaka ktorým zistí, že po ňom ideš. Ak k tebe ale príde a bude sa s tebou chcieť rozprávať, zahraj, že ťa jeho spoločnosť netrápi. Vyprovokuješ ho tak k akcii. Bude ťa chcieť ešte viac, pretože zakázané ovocie predsa chutí najlepšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating