Nejdeme spolu vytvárať žiadne elixíry lásky a ani nič podobné, nemusíš sa báť. Niekedy stačia úplné maličkosti, aby si niekoho zaujala a svojím správaním ho dohnala k tomu, aby k tebe začal niečo cítiť.

Niekedy to ale nepôjde, na to sa musíš pripraviť hneď na začiatku. Človeka k láske nemôžeš donútiť, buď tam je, alebo jednoducho nie. Môžeš k tomu akurát tak trochu dopomôcť. Možno sa to tam už aj črtá, veď trávite spolu čas, chodíte spolu von, len ho musíš trochu doťuknúť.

Buď pozitívna a usmievaj sa

Nikto nemá rád smutných, negatívnych a zamračených ľudí. Ak chceš, aby sa pri tebe cítil dobre a aby chcel s tebou tráviť svoj čas, usmievaj sa a buď dobre naladená. Pozitívnu energiu potom prenesieš aj na neho a uvidíš, že sa s tebou bude chcieť stretávať čoraz častejšie.

Komunikácia a očný kontakt

Keď idete spolu von, odlož svoj mobil, neťukaj do neho a venuj sa mu. Udržiavaj očný kontakt a nepozeraj sa do zeme. Chceš predsa, aby si o tebe myslel, že si sebavedomá a vyrovnaná žena. Rozprávajte sa o všetkom možnom, smejte sa a nebuďte ticho.

Počúvaj ho a dávaj mu komplimenty

Niektorí chlapi sú radi stredobodom pozornosti a rozprávajú o sebe. Počúvaj, čo hovorí a je dôležité, aby vedel, že si tu pre neho, ak by sa potreboval vyrozprávať. Ak mu sem-tam prihodíš nejaký kompliment, určite ho to zahreje pri srdiečku.

Dotyky

Nerob to silene, ale len tak prirodzene, nenútene. Budete sedieť vedľa seba a keď mu budeš chcieť niečo povedať, jemne sa dotkni jeho ruky alebo nohy. Možno práve vtedy medzi vami preletí tá povestná iskra.

Ukáž, že vieš, čo chceš

Muži majú radi tie ženy, ktoré sa na nič nehrajú a vedia, čo od života chcú. Preto mu neváhaj povedať o svojich úspechoch, svojich plánoch a snoch.

Odíď v tom najlepšom

Keď sa stretnete, chvíľu s ním pobudni, zaujímaj sa o neho, no po pár minútach odíď. Chlapi sú radi lovci a keď ich takto opustíš, veľakrát sa v nich prebudí inštinkt lovca a nebudú ťa chcieť nechať len tak uniknúť. Ak už nezaberie nič iné, skús aspoň toto. Úspech zaručený!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.