Prejav mu city
Unsplash/cskammers

Chlapi sú zvláštne stvorenia. Nikdy nevieš, čo si máš pri nich myslieť. Niekedy vysielajú zmiešané signály a teba to veľmi zmetie. Niekedy sú až podozrivo milí a potom sa zase hrajú na zlých chlapcov. Potom aby si sa bála, že o neho prídeš. Práve preto ti ukážeme, ako mu vyjadríš svoje city bez toho, aby si ho odplašila.

Buď nenápadná

Byť pri chlapovi nenápadná asi nie je dobrý nápad, no jedine tak mu vyjadríš svoje city bez slov. A práve preto skús byť nenápadná tak chlapsky. A čo to znamená? Naznač mu to slovami či sociálnymi sieťami.

Píš mu srdiečka, smej sa na jeho vtipoch, staraj sa o neho, buď mu vždy po ruke, keď bude s niečím potrebovať pomôcť. To je ale aj recept na lásku, pretože iba máloktorý chalan by sa nezamiloval do baby, ktorá mu splní všetko, čo mu vidí na očiach.

Pár pri stene
zdroj: Unsplash/cskammers

City na podnose

Tento spôsob je trošku detinský, no spomeň si, ako to chodilo v našich tínedžerských rokoch. Jednoducho si svojej kamoške povedala, že niekoho ľúbiš a ona to vyklebetila, hoci si o to vôbec nestála a dosť si sa potom hanbila. Ženy sú viac domýšľavé a preto to skôr skús naznačiť svojej kamarátke.

Ak sa priatelí aj s ním, rozhodne mu to povie. Keď sa kamarátiš s jeho sestrou alebo sa poznáš s jeho rodičmi, vyskúšaj tento trik aj na nich a oni mu to určite povedia. On sa ale bude tváriť, že to nevie a preto o neho neprídeš.

Choď na to pomaly

Vo väčšine vecí musíš ísť na chlapa pomaly. Dôvodom je to, že to sám ani nemusí chápať. Pri konverzácii s mužom musíš používať stručné a jasné vety. Len si spomeň, kedy naposledy si chalanovi niečo vysvetľovala minimálne dvakrát. Vôbec nám ale nejde o to, aby sme ich týmto článkom ponížili. Veď tí najlepší detektívi vo filmoch sú muži.

Žena bozkáva muža
zdroj: Unsplash/Sincerely Media

Pamätaj, že dôležité sú aj dotyky. Keď sa ho budeš nenápadne dotýkať, postupne si to všimne a pomaly mu to začne dopínať. Potom ho na rozlúčku objím o niečo dlhšie ako zvyčajne. Zadívaj sa mu do očí a usmej sa. Môžeš skúsiť aj správy na dobrú noc či dobré ráno. A potom mu to opatrne proste povedz.

Aj jeho city sú dôležité

Prichádzame k najdôležitejšiemu bodu. Keď s niekým chceš chodiť a chceš, aby tam bola aj láska, nemôžeš niekoho nútiť, aby ťa miloval. Preto by si si mala všímať jeho signály, ktoré vravia, či si s tebou niečo v budúcnosti predstavuje. Skús sa zamerať na jeho reč tela a konverzáciu s tebou. Čiže, ak tieto náznaky z jeho strany neexistujú, tvoja snaha je márna a keď mu svoje city vyjadríš, určite o neho prídeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating