instagram/madamelena_

Randila si s mužom, ktorý ti dával zmiešané signály? Chodila si von s mužom, pri ktorom si nevedela, na čom si? Potom určite chápeš, že je to veľmi vyčerpávajúce. Priniesol do tvojho života len zmätok a ty sama si netušila, čo od neho môžeš očakávať.

Vyzeralo to asi takto: Povedal ti jednu vec, no urobil druhú… Správal sa k tebe slušne a milo, no po čase zostal chladný… Povedal, že si ho zaujala, no o chvíľu si za teba našiel náhradu… Písali ste si každú voľnú minútu, no potom sa prestal ozývať… No nakoniec, boli ste v kontakte veľa mesiacov, no nikdy priamo nepovedal, čo k tebe cíti.

Tieto zmiešané signály sa dajú považovať aj za jasný signál. Nechce byť s tebou. Ak sa správa takto, ak jeho slová neznamenajú nič a robí diametrálne odlišné veci, nechce byť s tebou.

Možno mu s tebou bolo naozaj fajn, možno s tebou chcel úprimne chodiť von, možno si sa mu aj páčila, no to nie je rovnaké, ako keby chcel byť s tebou vo vzťahu.

Keď si myslíš, že ti muž dáva zmiešané signály, znamená to, že si ho zaujala, rozmýšľal nad tebou, no neočarila si ho dostatočne na to, aby s tebou chodil.

Jeho postoj nezmení nič, napriek tomu, že by si robila veľa vecí a prehovárala ho. Jednoducho ste sa zoznámili, no z jeho strany necíti lásku. Na vzťah mu nie si dobrá.

V takomto prípade by si mala povedať randeniu „zbohom“. Ak sa mu nepáčiš, snažením to ešte viac zhoršíš, pretože budeš pôsobiť zúfalo.

Dôvodov, pre ktoré sa do teba nezamiloval, môže byť veľa a v konečnom dôsledku na nich ani nezáleží. Ak ho máš veľmi rada a on ti lásku neopätuje, potom ťa nemá rovnako rád. Bolo by naivné myslieť si, že sa to zmení.

Čím skôr túto pravdu prijmeš, tým skôr sa ti uľaví a budeš opäť šťastná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating