Životné čislo

Každý človek je tu preto, lebo jeho duša má nejaké poslanie. Tento plán si si vybrala už vtedy, keď si sa narodila. Preto sa môžeš niekedy čudovať, že sa v živote zameriavaš na určité veci. Alebo sa ti naopak stále dejú podobné udalosti. Tvoja cesta môže byť ťažká práve z dôvodu, že tvoja duša si vybrala, aby si si v živote prešla všetkým a všetko nadobudla svojím úsilím. Možno si zase chcela zažiť pokoj, preto vedieš usporiadaný rodinný život s dieťaťom a partnerom. 

Tvoje životné číslo vyjadruje zameranie tvojej cesty. Týchto poslaní, teda čísel je 9 a špecifické či neobvyklé sú 11 a 22. Vypočítaj si svoju životnú cestu a zisti, čo ťa ešte čaká a neminie. Postačí ti iba tvoj dátum narodenia (deň, mesiac, rok).

Napríklad máme dátum narodenia 24. 12. 1997, zrátaš 2+4+1+2+1+9+9+7 a dostaneš výsledok 36. Ďalej sčítavaš, pokým neprídeš k jednocifernému číslu, 3+6=9 (ak dostaneš číslo 11 alebo 22, už nesmieš sčítavať ďalej). Podľa tohto dátumu narodenia je životné číslo danej osoby 9.

Ak ťa podrobnejšie zaujíma tvoj osud, možno by si si mala vypočítať aj svoje karmické číslo. Možno ti to poskytne viac odpovedí na tvoje problémy, ktoré ťa práve postretli.

Čas
zdroj: Pexels/Mat Kedzia

Životné číslo 1

Vyznačuješ sa vodcovskými schopnosťami, preto je pre teba vhodné povolanie také, kde môžeš niekoho riadiť. Chceš cítiť slobodu a ideš si za svojimi cieľmi. Ďaleko viac získaš vlastným úsilím, ako spoliehaním sa na pomoc druhého. Si odvážna a nerada sa podriaďuješ iným.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy