Rozchod

Vzťahy nie sú jednoduché, avšak nikdy to nemôže byť utrpenie. Ak sa dvaja ľudia milujú, nedostanú sa do bodu, kedy toho druhého až psychicky ničia. Zlé, nesprávne či toxické správanie je vo vzťahu čoraz častejšie, a teda ak spozoruješ tieto 4 varovné signály, zváž rozchod. 

V niektorých prípadoch je rozchod nevyhnutný, pretože obaja vo vzťahu veľmi trpia. Ak sa tvoj partner ku tebe nespráva dobre, mala by si zvážiť, že to ukončíš.

4 druhy správania, ktoré vo vzťahu prinesú len rozchod

Agresivita

Ak chlap udrie ženu, ide o jednu z najhoších vecí, ktorú môžeš vo vzťahu zažiť. Možno sa to stalo aj tebe, no keď ťa partner bije alebo dokonca týra, odíď od neho a nad inou možnosťou ani nerozmýšľaj. Pamätaj, ak ťa udrel raz, urobí to znova bez ohľadu na to, ako veľmi to ľutuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Uráža ťa

Každá z nás má svoj štýl a oblečenie, ktoré miluje. Partner ti môže povedať, čo sa ti hodí a nehodí, avšak nemal by ťa kritizovať a ponižovať. Horší prípad je ten, keď ťa chlap uráža a útočí na tvoju postavu.

Na svete nemôžu existovať len chudé ženy, pretože každá je krásna taká, aká je a určite nechceš byť s človekom, ktorému sa nepáčiš a uráža ťa. Nevieš rozlíšiť psychické týranie od bežných konfliktov? Klikni na náš článok TU a dozvieš sa to.

Nezaujíma sa o teba

Už sa ti niekedy stalo, že si svojej polovičke rozprávala rôzne príbehy a nikdy ťa nepočúval? Ak ťa pravidelne nevníma alebo sa o teba nezaujíma, zrejme ťa nemiluje. Vzťah nie je len o posteľných dobrodružstvách, ale aj o vzájomnej komunikácií a porozumení. Ak tam chýba pochopenie, nesmeruje to tým správnym smerom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Správa sa egoisticky

Vzťah môže byť pekný aj s človekom, ktorý je egoista, avšak niekedy to môže zájsť do takých extrémov, že je to nezvládnuteľné. Ak sa správa až tak egoisticky, že ho nezaujímajú tvoje potreby a to, po čom túžiš, nie je to dobré. V živote je najdôležitejšie to, aby sme boli šťastní, a preto si polož otázku, či ti život s egoistom za to stojí.

Ak vidíš, že tvoj partner spĺňa tieto 4 hrozivé body, mala by si si dávať pozor a zvážiť, či toto je to, čo chceš. Každá z nás sa môže slobodne rozhodnúť, akú cestu si v živote zvolí, avšak nezabúdaj na to, že láska má byť radosť a nie utrpenie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating