Instagram/kristina.cheri.photography

Máš pocit osamelosti a túžiš po skvelom priateľovi, ktorému sa môžeš zdôveriť s čímkoľvek, s kým budeš môcť prežívať tie najvzácnejšie chvíle, no stále nemáš šťastie ho stretnúť? Tak skús hľadať vo vodách týchto znamení.  

Priateľstvo je pre náš život veľmi dôležité. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme a správame sa tak, že nikoho nepotrebujeme, je to omyl. Určite si aj ty zažila dni, kedy si pociťovala, že si až príliš sama a nemáš sa komu poriadne vyrozprávať.

Býk

Pre priateľa urobí čokoľvek, tak znie jeho motto. Býk by kvôli tebe prešiel aj míle ďaleko aj pešo, len aby ti pomohol. Nenechal by ťa v štichu, aj keby on sám potreboval pomoc. Tak oddaným vie byť.

Hodnoty pravého kamarátstva majú pre neho veľmi vysokú váhu. Váži si to a podľa toho aj k tomu pristupuje. Problémom ale je, ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu, a často na to dopláca.

Váhy

Stretnúť človeka narodeného v znamení Váh, vyhrala si dievča! Ide o výnimočného človeka, ktorý oplýva humorom, zároveň je spoločenský typ a okrem iného, skvelý priateľ. A to zistíš najmä vtedy, keď to budeš najviac potrebovať.

Nikdy by ti takýto človek neublížil a nebodol ti do chrbta dýku. I keď je to v dnešnej dobre trendy. Snaží sa byť vždy úprimný a hrať fair play. Neklame, nezavádza, ale málokto si to váži.

Strelec

A čerešničkou na torte je Strelec, v ktorom nájdeš skutočného priateľa. Nosí v sebe hodnoty, o ktorých nemáš ani páru, že ich má. Nech sa mu aj smejú, že je staromódny, vždy je sám sebou.

Bojuje, pomáha či vypočuje. Strelec je veľký optimista a stále dúfa, že raz niekto jeho srdce a dušu ocení. A možno to budeš práve ty. Čo ti samozrejme veľmi želáme, pretože si zaslúžiš skvelého kamaráta v tvojom živote.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy