instagram.com/milenalife.style instagram.com/shaynaslife

Veľa či málo vecí, rôzne farby, strihy, kombinácie, ktoré sa dajú vytvárať a tak málo času na rozmyslenie. Počas horúcich dní by si najradšej chodila len v plavkách alebo na Evu, ale bohužiaľ do práce, školy alebo len do obchodu či na kávu s kamarátkou sa musíš obliecť. Nevieš čo na seba a už polhodinu stojíš pred skriňou, ktorá síce praská vo švíkoch, no ty máš stále pocit, že nič normálne tam nie je? 

TikTok a Instagram sú výborné platformy nie len na zabíjanie času, ale aj na hľadanie tej správne múzy a inšpirácie. Či už na nové chutné fitness recepty, na zábavu a nové vtipy, ale aj na inšpiráciu v oblasti každodennej módy. Tieto TikTokerky majú dokonalé videá, sledujú ich tisíce žien a určite ti poradia vo výbere zaujímavých kúskov a ich kombinácie. 

1. Milena Lifestyle 

Žena so zmyslom pre módu a ešte väčším šatníkom, ktorý sa na jej videách 365 days of outfit vyskytuje ako pozadie. Táto fashion influencerka, ktorá má aj nádherné fotky na Instagrame má pre teba plnú skriňu inšpirácie na kombinovanie a vytváranie zaujímavých a predsa denne nositeľných outfitov.

@milenalife.style

We’re so close to 1M 😭 THANK YOU FOR EVERYTHING 🙏🏻🥺❤️ #365daysofoutfits

♬ happier – Olivia Rodrigo

2. Laura Blair

Meno podobné s obľúbenou postavou z Gossip Girl a aj štýl obliekania. Táto žena má dokonalú postavu, spája rôzne farby, štýly a ukáže ti, že byť zvodná je ženská zbraň číslo jedna aj v obyčajných teplákoch.

@thelaurablair

Summer Edition.

♬ original sound – LAURA BLAIR

3. Gabi Daiagi

Sympatická brunetka miluje fotenie, módu a prezentovanie svojich outfitov. Na svojom TikToku má cez 835-tisíc sledovateľov, pretože okrem každodenných vtipných videí sa venuje aj outfitom a prezentovaniu rôznych štýlov.

@gabidaiagi

Which bottoms do you pick? ✨ #PrimeDayDealsDance #outfitinspo #outfitideas #fashiontok

♬ original sound – tay k’s #1 fan

4. Leonie Hanna 

Pozná ju už asi každá jedna žena, ktorá si aspoň trocha pričuchla k móde. Dokonalý štýl ešte krajšej blondíny sa dostal do povedomia celosvetovo všetkým ženám a dnes má na svojom Instagrame cez 3 milióny sledovateľov. Jej štýl nie je úplne každodenný, ale extravagantné farby či kúsky vie dokonalo spojiť s basic vecami a tak sú jej inšpirácie vhodné aj pre teba.

@leoniehanne

Which fit for spring? 🌸 @freepeople Anzeige/ad #freepeoplepartner

♬ TAG ME e.mxvii – em

5. Shayna Moretti 

Jemný profil plný inšpirácie aj pre dievčatá, ktoré si myslia, že s bokmi či väčším hrudníkom sa nedá pekne obliecť. Shayna je pravým opakom a svoje prednosti využíva v plnej sile. Ľahké outfity, ktoré jej pasujú, presne zladené doplnky, ktoré zakryjú nežiadúce partie a hlavne sebavedomie, ktoré nosí so vztýčenou hlavou.

@shaynamoretti

Day 21 of #30daysofoutfits #midsize #blazerstyle #vests #90sjeans #waystowear

♬ Stacked – TruFeelz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista