sólo cestovanie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Paríž

Paríž je síce mestom, ktoré je pre zaľúbených, ale nič ti nebráni v tom, aby si tam šla aj osamote. Toto dokonalé miesto ti vie vyčariť úsmev na tvári už len tým, že v ňom budeš.

Veľké množstvo pamiatok, zaujímavé múzeá, ale aj kaviarne so skvelou kávou a croissantom. A nehovoriac o kráse nočného Paríža, nepotrebuješ žiadneho partnera, aby si sa tam cítila úžasne.

Ibiza

Ak patríš medzi párty levice, tak jednoznačne neváhaj a bookuj letenky na Ibizu. Na tanec nikdy nemusíš mať parťáčku a pokiaľ ju chceš, tam na tomto mieste si ju určite nájdeš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MORE THAN IBIZA (@morethanibiza)

Ale nemaj strach, tu nie je bohatý iba nočný život, ale aj celodenné „poznávačky“ tohto nádherného ostrova. Krásna príroda a priezračná voda ťa nadchne viac, ako si myslíš.

Mykonos

Pri ostrovoch ešte zostaneme, ale presúvame sa do Grécka. Mykonos sa preslávil medzi turistami vďaka svojej krásnej prírode a úžasne teplému moru. A práve sem sa absolútne nemusíš hanbiť zájsť aj sama.

Ponúka ti množstvo výletov, chutných jedál, zábavy a nakupovania. Plus má aj kopu vodných športov alebo výučbu potápania. A to všetko môžeš vyskúšať najmä vďaka slobode, ktorú máš. Ak budeš po večeroch ešte vládať, tak určite zájdi na plážové párty.

Malorka

Každá správna cestovateľka by mala zájsť do Španielska na Malorku. Toto mesto je jednoducho dokonalé spojenie histórie, zábavy a skvostnej prírody. Centrum mesta v sebe ukrýva všelijaké zákutia, ktoré ťa milo prekvapia.

Keď budeš mať chuť požičať si auto, dokážeš spoznávať ešte omnoho viac. Rôzne tajné pláže, na ktorých ťa nebude rušiť ani noha a ty si dokážeš oddýchnuť od všetkých problémov, ktoré ťa čakajú doma.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie