Adam Farma

V šou Farma už zostávajú poslední súťažiaci. Ako však ukazuje najnovšia ukážka na TV Markíza, na statok sa vracia farmár, ktorého diváci milujú. Naozaj ide Adam súťažiť vo finálovom týždni?

Na statku zostáva pred posledným, zlatým týždňom už len posledných šesť súťažiach. Na Farme sa podarilo udržať Azre, Eme, Niki, Mirke, Lucii a jediným mužom zostáva Denis. V tomto týždni sa už nebude voliť farmár týždňa.

Tým, že farmárov úlohy neminú ani v tomto týždni, budú potrebovať aj pomocné ruky. Na statok tak budú prichádzať pomocníci. Ako prvý sa na Farme objavili traja vypadnutí farmári z generácie X.

Kto najviac ľutuje vyštvanie Adama zo šou Farma?

Medzi nimi nechýbal ani Adam, ktorý statok opustil dobrovoľne po zdeptaní od súperov. Naopak diváci si ho veľmi obľúbili a dokonca založili pre neho zbierku. V očiach fanúšikov to môže vyzerať aj tak, že sa Adam vráti do finále. Do toho sme sa síce ešte nedostali, ale Adam je späť na Farme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Keď hospodár priviezol na traktore Adama, Romana a Miroslava, nie všetci súťažiaci boli nadšení. Lucia priznala, že prichádzajú všetci jej nepriatelia. Naopak napríklad Denis sa z Adamovho návratu celkom tešil.

Mňa veľmi mrzí to, čo sa stalo Adamovi a viem, že to znie teraz veľmi tak, no dosť falošne, alibisticky možno. Len je to asi tá vec, ktorú tu ľutujem najviac. To vyštvanie Adama odtadiaľto, lebo on si to fakt zaslúžil. Lebo on je fakt dobrý človek,“ priznal Denis.

Tak čo, tešíš sa, že Adama uvidíš opäť na TV obrazovkách?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News