Instagram/tete_vargova_farma13

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po Farme 13 sa jej zmenil život! Sympatická a výrečná Terézia Vargová, ktorá bola súčasťou markizáckeho statku, má už na svojom Instagrame peknú základňu fanúšikov. Tí si nemohli nevšimnúť, že po skončení reality šou výrazne zmenila svoj vzhľad. Upravené dlhé nechty či zväčšené pery však nie sú to, čo si ľudia všimnú ako prvé.

Po tom, čo vypadla zo súťaže bol evidentný rozdiel medzi tým, ako vyzerala na Farme a ako po nej. Podarilo sa jej totiž výrazne schudnúť a so svojou premenou sa sama pochválila fotografiou, pri ktorej obhájila útoky na jej osobu. Diváci ju totiž obviňovali, že namiesto práce iba jedla a fajčila.

V prvom rade som tam bola najmenší jedák, rada som sa podelila s jedlom s chalanmi. Keď mi prišiel balík, celý som dala farmárom,“ vysvetlila Tete. Nedávno sa dokonca pochválila aj odvážnou fotografiou iba v spodnej bielizni, pri ktorej sa priznala, že jej minulý vzhľad bol podľa nej už škaredý, a teda aj dôvodom, prečo začala na sebe makať.

Avšak, svoj podiel na tom môže mať aj jej možná nová láska, ktorú pred svetom zatiaľ skrýva. Každá žena sa totiž chce svojej polovičke, no najmä sebe samej, páčiť. Na otázky o tom, či je alebo nie je zadaná, zatiaľ odpovedá svojsky a tajuplne. To, že niekoho naozaj má pritom potvrdila pri odpovedi na jednu z otázok od fanúšikov, ktorá bola mierená na to, akého chlapa by si pri sebe predstavovala.

Ideálny chlap pre mňa neexistuje, pretože nikto nie je ideálny, ale taký, akého by som chcela, je sebavedomý, vtipný a spoločenský. A takého mám,“ pochválila sa.

Terézia počas Farmy a po nej

Takto vyzerá Tete dnes

Na otázky ohľadom jej vzťahu odpovedá tajuplne

zdroj: Instagram/tete_vargova_farma13

zdroj: Instagram/tete_vargova_farma13

Takto opísala svojho aktuálneho partnera

Zdroj: Instagram/tete_vargova_farma13

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News