Naučila si ma  toľko vecí. Naučila si ma variť. Naučila si ma milovať Vianoce. Naučila si ma milovať tie cesty s tebou v aute keď  si spievame.  Naučila si ma rešpektovať ostatných. Naučila si ma, že si mám vážiť vrátnika tak ako majiteľa hotelu. Naučila si ma hovoriť prosím a ďakujem. Naučila si ma vnímať aj maličkosti, ktoré môžu pre mňa znamenať veľa. Naučila si ma to že najdrahšie veci v živote nie sú veci, ale ľudia a nezabudnuteľne chvíle.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Naučila si ma vážiť si rodinu. Naučila si ma, že nenaleží koľko rokov mám vždy sa môžem správať dospelo alebo ako dieťa, to rozhodnutie je len na mne. Naučila si ma milovať rôzne veci. No predovšetkým, milovať samú seba aj keď som taká, aká som.  Naučila si ma bojovať za samú seba no aj za tých, ktorí to potrebujú. Naučila si ma byť silnou, pretože každá búrka sa raz premení na slnko. Naučila si ma byť sama sebou v tomto plnom svete ľudí.

unsplash.com

Vďaka tebe som dnes tým kým som. A jedného dňa chcem byť aspoň z časti taká ako ty. Odvážna, sebavedomá, tvrdohlavá, trošku šialená, cieľavedomá žena s veľkým SRDCOM. Vždy som ťa obdivovala a vždy aj budem. V mojich očiach si žena, anjel, hrdinka, otec, no predovšetkým moja mama. Nikdy si ma nenechala samú, keď som ťa pri sebe potrebovala. Či keď som sa učila chodiť, korčuľovať, keď som šla prvýkrát do školy, alebo mala prvýkrát zlomené srdce. Nikdy som neprechádzala ťažkými vecami sama. Vždy si bola vedľa mňa. A viem, že vždy budeš. Aj keď jedného dňa odídem preč, vždy budeš so mnou nech som kdekoľvek vo svete. Pretože si v mojom srdci.

unsplash.com

Jedného dňa, keď sa ja stanem matkou, moje deti budem vychovávať tak ako si ty vychovávala mňa. Budem robiť všetko preto, aby som s mojou dcérkou mala taký vzťah ako mám s tebou. Budem sa snažiť byť jej vzorom, jej priateľkou, človekom ktorému môže vždy veriť. Pretože taká si aj ty. Vďaka tebe viem, že chlap je ten, ktorý miluje svoju ženu celým jeho srdcom, ochraňuje ju a nikdy sa jej nevzdá. Mami, ja budem tvojím chlapom. Ja ťa budem milovať navždy, budem ťa chrániť a nikdy sa ťa nevzdám.

 

Milá maminka, ĎAKUJEM.
Za všetko, čo si ma naučila a za všetko čo si pre mňa spravila.
Za to, že som nikdy nebola sama. Za to, že mi nikdy nechýbala láska.
Za to, že si všetko zvládala sama. Za to, že si mi dala ten najlepší príklad ako vyzerá pravá žena.
Za to, že si z nášho malého bytíka spravila domov. Za to, že som mala najkrajšie detstvo.
Za to, že si najlepšia mama, akú som si mohla priať.
Ďakujem.