freepik.com

Nájdem si naše správy. Spomeniem si na naše rozhovory, na naše sľuby, budem si ich opakovať v hlave znovu a znovu. Budem to robiť, pretože budem mať pocit, že si stále pri mne, aj keď som si myslela, že mne sa to nemôžeš stať.

Pozriem si tvoj instagram, aby som zistila, koľko žien máš teraz okolo seba a s koľkými flirtuješ. Chcem to vidieť. Chcem vedieť, že nie som jediná, ktorá ti naivne naletela. Je mi tých dievčat už teraz ľúto. Chcem vidieť všetky dôkazy o tom, ako si sa o mňa nestaral, že vtedy … vieš, keď som ťa čakala s večerou doma, ty si bol za inými. Za inými, ktoré ti robili spoločnosť.

unsplash.com

Budem si to pamätať. Teraz už áno.

Budem si pamätať aj to, že mi chýbaš. Naozaj. Uvedomím si však aj to, že si mi za to nestál. Budem sa cítiť sama, keď tu nebudeš, no ty si potreboval viac. Dala by som ti všetko, no ty si chcel ešte viac. Ale nebudem sa viniť za to, že sa mi to nepodarilo.

Neviem, prečo ľudia odchádzajú, väčšina z nás si myslí, že je to naša vina, že niečo nie je v poriadku s nami, ale niekedy je to aj ich vina. Oni nám nemohli dať to, v čo sme dúfali, nerozumeli našim slovám ani láske. Nevideli to. Bolo to povrchné. Mysleli na seba. Všade a stále videli len seba a ich potreby.

Bolo povrchné, že si nerozumel, že od teba chcem len lásku. Čistú. Jednoduchú. Úprimnú.

Tiež si si myslel to, že bude v poriadku ako na mňa kričíš. Ako pred mojimi očami flirtuješ s inými. Ako bude jednoduché všetko predstierať. Tiež si si myslel, že budeme naďalej priatelia po tom, čo si ma opustil. Prekvapený, že sa tak nestalo? Ja nie.

pexels.com

Mal by si vedieť, že keď poviem, že ťa mám rada, znamená to, že je to pravda, pretože to nehovorím často. Nie som ako ty. Nie som taká, že mám okolo seba veľa mužov, že viem ako ich potešiť alebo ako si ich získať. Nie som ako ty. No ani chytiť do pasce sa už nedám tak ľahko, ako pri tebe.

Pamätám si, že pohľad ktorý si mi venoval nebol zaľúbený. Neboli tam tie iskry lásky. A ja som to mala vedieť hneď. Že je lepšie od teba sa držať ďalej a hľadať niekoho, kto chce skutočnú lásku. Niekoho, kto vie ako milovať.

unsplash.com

„Už veria, v čo neverili, ona milá on milý. Taký pár. No kto to pochopí, hodili sa, len nie dokopy.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating