Jar je tu a po veľkom jarnom upratovaní každá z nás zatúži po nových kúskoch, s ktorými toto ročné obdobie oslávime najlepšie. Ak si sa starých či obnosených vecí zbavila, prinášame ti pár tipov, ako tvoj šatník osviežiť a zažiariť!

1.) Biele tenisky

Biele tenisky ako nesmrteľná klasika vyzerajú dobre pri všekých outfitoch! Máš na výber nekonečne veľa možností, ale ak chceš niečo udržateľnejšie, siahni po páre od kvalitnej značky. Taktiež máš veľa možností výberu aj na slovenskom trhu, pričom niektorí výrobcovia dbajú na životné prostredie a obuv vyrábaju z recyklovaného materiálu.

2.) Oversized mikina

Kúsok, ktorý môžeš využiť naozaj všestranne. Môžeš ju skombinovať s elegantnými náušnicami, či iba tak s obyčajnými džínsami. Ak práve nemáš svoj deň a nevieš, čo na seba, tento kúsok ti uľahčí výber!

3.) Okuliare s mačacím rámom

Skvele sa hodia ku každému typu tváre a ozvláštnia každý outfit. Môžeš s nimi vytvoriť profesionálny look, či zladiť ich ku elegantým šatám – zakaždým vyzerajú parádne!

4.) Zvieracia potlač

Niečo pre odvážnejších! Kúsok so zaujímavou potlačou, ktorý z teba spraví nepriehladnuteľnú a môžeš ho skombinovať s tými menej výraznými. Je len na tebe, či si zvolíš potlač na tričku, doplnkoch, či nohaviciach – isté je, že s týmto trendom rozhodne zažiariš!

5.) Zvonové nohavice

Starý trend, ktorý si znova získava svoju popularitu. Ak si vyberieš vhodné ku tvojmu typu postavy, určite tým nič nepokazíš. Lichotia skoro každej postave a v kombinácii so zaujímavou blúzkou vytvoríš nezabudnuteľný romantický look!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.