Uznávam, že nie je až také jednoduché navrhnúť a zrealizovať niečo, čo máte vymyslené vo svojej hlave. A obzvlášť vtedy keď v tom obore nie ste profík. Ale keď to naozaj chcete a vynahradíte si nato dosť času, výsledok bude určite skvelý. Ako napríklad originálna maľba na rifľovú bundu.

Videla som plno fotiek kde ľudia nosia rifľové bundy s ich vlastným menom alebo portrétom. A bolo to niečo originálne, čo v obchode nenájdete. Preto som sa aj ja  rozhodla jednu sama navrhnúť a pomaľovať.

Ale ako vlastne začať? V hlave som si vytvorila presný obrázok toho, ako by mala moja bunda vyzerať. Na začiatok som si kúpila obyčajnú rifľovku a samozrejme farby na textil. Našla som na záhrade vhodné miesto a začala kresliť. Keďže ja som chcela mať na nej svoj vlastný portrét, ktorý by som aj zvládla nakresliť, našla som si nato vhodnú aplikáciu, ktorá dokáže skutočnú fotku pretvoriť na grafickú.

 

 

A kreslenie mohlo začať….

Keď už bolo to hlavné hotové a myslím že celkom aj dobre pokračovala som ďalej. Mám síce rada na oblečení minimalistické doplnky (čo by spĺňala iba samotná kresba) ale pri mojej prvej navrhnutej bunde som to nemohla nechať iba tak. Niečo mi na tej stále chýbalo. Niečo, čo by „vytŕčalo z davu“ a nedalo sa prehliadnuť. Kresba bola iba bielej farby. Chýbalo niečo pestrejšie ale zato jednoduché. A čo je jednoduchšie ako bodky? A to všade. Pôsobí to trošku až veľmi farebne ale mne to teraz vôbec nevadí. Pretože je to niečo moje, vlastné a originálne. Netrvalo dlho a po troch dňoch bola moja výsledná rifľová bunda hotová a ja som sa nevedela dočkať kedy ju začnem nosiť.

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.