pinterest.com

Stavím sa, že o knihe Nicolasa Sparksa, „The Notebook (u nás bol preložený ako „Zápisník jednej lásky“), si určite aspoň niečo počula. Srdcervúci príbeh nekonečnej lásky Allie a Noaha preslávil predovšetkým rovnomenný film z roku 2004, v ktorom si zahrala Rachel McAdams spolu s Ryanom Goslingom. Nejedno dievča sa pri ňom neovládlo a vyronilo slzičku. The Notebook si získal celé zástupy fanúšikov, a to nielen medzi mladými babami.

Sfilmovanú verziu príbehu si obľúbil aj jeden postarší americký pár. Clemma Elmore a jej manžel Sterling tvoria pár už neuveriteľných 57 rokov. Aj keď o tom často pochybujeme, pravá láska nie iba pojmom. Táto sympatická dvojica je jasným dôkazom. Dokonca v ich prípade to bola láska na prvý pohľad. Sterling si bol od prvého momentu istý, že toto je dievča, ktoré si jedného dňa určite vezme za ženu. No napokon ho Clemma prekvapila . Práve ona bola tá, ktorá iniciovala ich vstup do manželstva.

Prednedávnom sa rozhodli, že ich krásny zväzok oslávia tak trochu netradične, fotografiami v štýle ich obľúbeného filmu.

Ak by sme si mali predstaviť oporu a istotu, vyzerali by asi takto:1

Zmysel pre humor ich nikdy neopustil.

2

Fotenie zorganizovala ich vnučka, Amber.

3

Takto vyzerá skutočný zápisník jednej lásky…

5

Vášeň sa vraj po rokoch zo vzťahu vytráca? To sa rozhodne nemusí stať pravidlom.

6

No nie sú rozkošní? Až je problémom uveriť, že takýto pár skutočne ešte v dnešnej dobe existuje. Ich receptom na lásku sa však môžeš inšpirovať aj ty. U týchto dvoch milých ľudí vraj zabralo nepretržite opakovanie toho, že sa ľúbia. Každodenne a minimálne desaťkrát. Vyskúšaš to tiež?

Foto: Mary Evelyn Photography

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife