unsplash.com

Nielen vzťahy, ale aj ich nadväzovanie občas býva obrovskou záhadou. Dokonca aj pre nás, ženy. 

Poznáš to, veľmi sa ti páči, konečne ho pozveš na rande, no počas vášho spoločného večera sa všetko vyvinie úplne inak, ako si si predstavovala. Ak si single a stále netušíš, kde počas randenia robíš chybu, vyskúšaj tieto overené tipy, vďaka ktorým si získaš srdce každého chlapa.

1. Nie je make-up ako make-up

Pre mužov je najpríťažlivejšia práve prirodzenosť, preto zvoľ veľmi jemné a decentné líčenie. Stačí zvodná linka a ľahký make-up. Vyhni sa umelým mihalniciam či výraznému rúžu, ktorý sa ti počas večere bude nepríjemne odtláčať či rozmazávať po celej tvári. Jednoducho zakry nedokonalosti, zvýrazni oči a nezabudni na parfum, no nezabúdaj, že všetko s mierou. Okrem ušetreného času môžeš byť navyše sama sebou.

2. Dokonalý úsmev

Čo priláka pozornosť viac ako krásne biele zuby? Nemusíš míňať „veľké prachy“ u dentálnej hygieničky, veľmi účinným a hlavne rýchlym riešením sú produkty od bielej perly, ktoré ti z prasiatka neminú viac, ako 20 Eur. So systémom na bielenie zubov uvidíš prvé výsledky už za 5 dní, no využiť môžeš aj bieliace pásiky či bieliace pero. Ak starostlivosť o tvoj žiarivý úsmev doplníš aj bieliacou zubnou pastou, na vašom prvom rande rozhodne zažiariš.

View this post on Instagram

Leto 🌞 je už za rohom! Ak hľadáš spôsob ako si bezpečne a pohodlne 🏡 dopriať perlovo biely úsmev, 😁 vyskúšaj Bieliace pásiky od biela perla ®️. Odstránia nečistoty zo zubnej skloviny pre očarujúci úsmev 😁 už túto letnú 🌞🌊 sezónu. ———————————————————————— Summer🌞 is around the corner! If you are looking for a safe way to achieve a pearly white smile😁 from the comfort of your home🏡, then biela perla®️ Whitening strips with active charcoal are the right choice! They remove discolouration from tooth enamel so you can have that charming white smile😁 all summer long 🌞🌊. #bielaperla #teethwhitening #úsmev #radosti #novypribehtvojhousmevu #dmslovensko #vyrobenenaslovensku #madeinslovakia @dm_slovensko

A post shared by Biela Perla – bielenie zubov (@biela.perla) on

3. Piť či nepiť?

Prosím ťa, len sa tam neopi! Áno, toto je veta každej správnej mamy, ale nič nepôsobí horšie, ako keď sa nebudeš vládať so svojim nádejným priateľom ani rozprávať. Pri večeri sa nebráň poháru dobrého vína či prosecca, no naozaj stačí iba jeden, maximálne dva poháre. Ak dostaneš „slinu“ objednaj si k vínu aj pohár vody alebo limonádu, ktorou budeš tlmiť svoje chute.

4. Nerozprávaj iba o sebe

Priprav si pár otázok aj pre tvojho nádejného frajera a zo začiatku stav na nezáväznú konverzáciu. Vyhni sa dlhým monológom o sebe a svojich bývalých. Toto naozaj na prvom rande nikto nechce počúvať. Priprav si pár otázok o ňom, o jeho práci/škole či živote a uvidíš, ako sa celá vaša konverzácia počas večera vyvinie.

zdroj: unsplash.com

5. Intenzívny pohľad a nenútené dotyky

Počas vášho rozhovoru sa mu pozeraj priamo do očí a pozorne počúvaj, čo rozpráva. To muži priam milujú. Nezabudni ani na letmé dotyky pri podávaní pohárov alebo keď budeš prechádzať okolo. Skús mu ukázať, že ti je s ním príjemne a vďaka dotykom medzi vami určite preskočí iskra. Všetko by ale malo byť prirodzené a nenútené.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty