freepik.com
Som žena a keď milujem, tak milujem celým srdcom.

Milujem ťa aj vtedy, keď mi lezieš na nervy a chcem byť sama, no po chvíli čo odídeš, mi znova chýbaš a plačem, prečo som ťa odohnala.

Milujem ťa aj vtedy, keď môj tlak vytočíš do infarktových výšin a jediné, čo chcem spraviť, je dať ti facku a vykričať ti všetko, čo si za posledný mesiac spravil zle.

Milujem ťa aj vtedy, keď vidím, že sa radšej zabavíš s kamarátmi pri pive ako so mnou pri romantickom filme.

Milujem ťa aj vtedy, keď aj moja posledná bunka v hlave hovorí odíď a nechaj ho trpieť, keď mi ublížiš, ale moje srdce sa ťa nedokáže vzdať, pretože bez teba by bol život oveľa ťažší, aj napriek tomu, že s tebou to tiež nie je prechádzka ružovou záhradou.

Milujem ťa a vážim si ťa aj pri každom pozvaní na kávu od kolegu, no s úsmevom vždy poviem NIE, pretože ma doma čakáš TY.

 A možno by mi občas neuškodilo zájsť si len tak pokecať s niekým iným o tom, ako sa mám a lepšie sa spoznať. No ak raz milujem moje vnútro mi to nedovolí, pretože moje srdce povie jednoducho nie. Milujem ťa stále a za každých okolností, ale občas je tých okolností aj nad moju hlavu a srdce sa viac trápi ako usmieva lebo chce, aby si aj ty mňa miloval rovnako bezpodmienečne ako ja teba.
 od

Páčil sa ti článok Mišky Šcerbákovej? Viac jej tvorby nájdeš na sieti Wattpad!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating